Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Pedofil a bátyám! Mit tegyek?

Pedofil a bátyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legszivesebben megölném!

Amikor kicsik voltunk,a haverjaival molesztáltak engem is és nővéremet is.Már felnőttünk,de egy vita alkalmával a fejéhez vágtam és csak annyit mondott "gyerek voltam"

Megáll az eszem!Ennyi a magyarázat?Anyám semmit nem tud,ő a szeme fénye.8 év van köztünk.


2015. jún. 18. 21:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Gondolod egy kis fogdosást kiírtam volna??

Megerőszakoltak!

2015. jún. 18. 22:47
 12/22 Fruzsko válasza:
17%
Azért ez elég durva, főleg, hogy a saját bátyádról van szó. Sajnos már nem sok mindent lehet tenni. Ilyen esetekben eléggé sérülhet a te és a nővéred személyisége. Erre szokták mondani, hogy azok a lányok, akiket molesztáltak, vagy örökre megutálják a férfiakat, és nem tudnak egyben sem bízni, így visszavonulnak, esetleg apácának mennek. Vagy pedig szajhává válnak, de valamilyen szinten ez is egyfajta bizalmatlanság a férfiak felé. Főleg, mert ilyenkor az emberi kapcsolatok, vagyis inkább a párkapcsolatok kialakulásának az esélyét is veszélyezteti. Ha bármiben gondot okoz ez neked, akkor mindenképp egy pszichológust fel kell keresned, mert sajnos nem tudod kiverni a fejedből az esetet, esetleg a szexuális kapcsolat gondolatától is a gyerekkorod juthat eszedbe. Vagy pedig nem dühösen, hanem nyugodtan ülj le a bátyáddal és beszéljétek meg ezt, hogy mi miért volt és hogyan lehetne megoldani. Nyilván a válasza valamilyen szinten helytálló, mert tényleg gyerek volt még és gondolom foglalkoztatta a szex kérdése, a könnyebb utat választva, ott volt neki két lány (sajnos családon belül), akiket jóhiszeműségük miatt megkaphatott, főleg, hogy szerintem fel is néztetek rá. Tehát úgy gondolom beszéljétek át az egészet, akár hármasban.A düh soha sem jó tanácsadó..Ezt ne felejtsd el!
2015. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, ne haragudj, de én valahogy mindig szkeptikus vagyok az ilyen "sok éve, valamikor rég, az endékában még, engem jól megmolesztáltak" típusú vádaskodást illetően.

Szóval nyugodj le, igyál egy sört, és fogadd el, hogy évek távlatából már csak a Jóisten tudja megmondani, mi volt, volt-e valami.

2015. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
10%

És te sikíztoztál, s nem hallotta meg senki?

Többszőr előfordult?

2015. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16%
14 évesen azt hiszem még nem nevezhetjük pedofilnak
2015. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10%
Maga a pedofília, mint fogalom, azt jelenti, hogy a személy beleegyezése nélkül, aki kiskorú szexuális konfliktus keletkezik egy, vagy kettő, illetve három, négy, öt, hat, vagy több fél között. Eme konfliktushelyzet generál egyfajta bensőséges feszültséget a nemek között, ami egy liberális társadalomba nem elfogadott.
2015. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

"nem mindegy hogy csak megfogdosott, vagy megerőszakolt"


Miért, a fogdosás rendben van???

2015. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
13%

Nincs, de 13-14 évesen meg nem biztos, hogy érzi a súlyát, és a megdogdosás csak a kíváncsiság is lehet, amit nem mert "idegenen" kiprőbálni..

Plusz legetséges, hogy úgy ítélte meg, mert neki kényelmetlen volt.. Mi is bírkőztunk presómmal..


Nem bescmérlem, és nem hiszem el.. Hanem kívülről messziről elsőnek ezeket kell magában es nem nekipünk tisztáznia..


Molesztálő a bátyád, de nem pedofil, mert az nem jelenti ezt..

Mert tény, hogy abban a korban voltál, amikor még egy felnőtt ferfi pedofil volna, de ő is gyerek volt még.

Attól felnőttként esélyes, hogy a gyerekekhez semmi vonződása nem lesz..


Nem szóltál anyukádnak?

2015. jún. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%

Mármint azőta..

És sajnos a bűnt, es a fájdalmadat nem kissebbíti..

De tényleg gyerek volt.. A gyerekek nagyon nem. Fogják fel a tetteik súlyát... Attól ő most lehet már jó ember

2015. jún. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%
Szomoru ez az egesz, de ettol meg nem lesz pedofil a batyad, ugyanis tenyleg gyerek volt...
2015. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!