Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám elfordult a családtól...

A bátyám elfordult a családtól mióta új barátnője van Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bátyámnak lett egy új barátnője és azóta teljesen elfordult tőlünk mint a szüleitől mint pedig az én (húga) családjától. Csak a barátnő a jó, mi mindenben rosszak vagyunk. Ha neki kell valami akkor mi rögtön ugorjunk de ha nekünk kell valami az rárér. Van valakinek ötlete hogyan zökkenthetnénk vissza.
2015. máj. 26. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha neki kell valami, akkor NEM ugrotok!
2015. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, hagyjátok. Mindenesetre ne ugorjatok
2015. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha ugrotok neki, akkor abban a tudatban lesz, hogy minek foglalkozzon veletek, ugyis annyira fontos nektek, hogy mentek utána..
2015. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Az én báttyám is ezt csinálja....Ha pénz kell neki akkor jön, amúgy meg észre se venné hogy létezünk. Mi hadgyuk a fenébe. Új családja van, most szerelmes nem lehet vele mihez kezdeni. Egy idő után megszokod;)
2015. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne ugorjatok. Teljes érdektelenség, közöny legyen a válasz részetekről. Ha kell neki valami, mondjátok meg, hogy ha elfordult tőletek, ne számítson a segítségetekre sem. Hamar ki fog derülni, hogy tényleg jó-e ez neki.
2015. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ülj le, és kezdd el olvasni a Tíz kicsi négert, én is azt olvasom, nagyon jó!

A bátyádat meg hagyd békén, felnőtt ember, azt csinál, amit akar.

2015. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hívjátok el egy kajálásra, akármire, és üljetek le vele, mondjátok el neki, hogy mi a sérelem, persze úgy fogalmazva, hogy ne éle legyen a dolognak.

Próbáljatok kompromisszumra jutni a kommunikáció során.

Beszélgessetek el vele (jó lenne, ha a barátnő akkor nem lenne ott) hogy mitől érezte úgy, hogy az utóbbi időben másképp lát benneteket mint eddig, egyszóval, kedvesen, őszintén, beszélgetni kell.

2015. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megpróbáltuk, hajthatatlan. 😢
2015. máj. 27. 01:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy bármit tehetnél. Nálunk is rátelepedett a csaj a bátyámra. Futottunk már pár kört azzal kapcsolatban, hogy dobja meg hogy csak kihasználja, hogy jól keres. Volt egy olyan időszak, amikor fűvel-fával csalta a csaj, nem tudom, hogy az tart-e még, már nem igazán érdekel. Esélytelen bátyámmal ezeket megbeszélni, egyszerűen nem jut el a tudatáig már évek óta. Ez van, nincs mit tenni. Annyira nem súlyos a helyzet, mint nálatok, de azért zavaró.
2015. máj. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért engem érdekelne a bátyád verziója is...ez elég egyoldalú így.
2016. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!