Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha apám teljesen...

Mit tegyek, ha apám teljesen elfordult tőlem az új nő miatt?

Figyelt kérdés
Anyu meghalt, apámnak lett egy új felesége. Amióta az a nő megvan, azóta ment szét az a maradék kis családunk is. Sem nővérem, sem én nem számíthatun azóta apámra. Nővéremet is elüldözték, engem is.. Nekem most szükségem lett volna apura de egyszerűen nem számíthatok rá, sőt... utcára tett. Mit lehet vele csinálni? Beszélni nem lehet vele mert csökönyös és csak a nője örül forog minden...
2015. máj. 23. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Már az is bosszantó, ha egy barát eltűnik az új mesés, rózsás, csodálatos párkapcsolata miatt, de ha egy családapa csinálja ezt, akinek kötelessége lenne a gyerekeit támogatni, az undorító. Az ilyet ki kéne vetni a társadalomból. Örülj neki, hogy van egy testvéred, ha rá számíthatsz, akkor még van családod. De miaz, hogy utcára tesz?:o Sajnos jó tanácsom nincs, nagyon fájdalmas, amikor elfordul tőled egy családtag minden ok nélkül, nem egyszer átéltem...
2015. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás, lesz majd saját családod, és talán édesapád is rájön, hogy hol a valódi helye..
2015. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Az az "új nő" a felesége (így írtad), tehát neked a mostohaanyád.

Mi lenne ha ellenségeskedés helyett megpróbálnál jobb kapcsolatot kialakítani a mostohaanyáddal ?

Apád véleménye biztosan megváltozna.Légy kitartó és türelmes, nehéz a sebeknek behegedni.

2015. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
3 Majd még egy gyerek pitizzen egy képmutató nőnek, aki mellett egy család hullott szét? Na ne.
2015. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Apa közölte felnőtt ember vagy menj ahova akarsz. Most barátoknál lakok. tetejébe kirúgtak a munkahelyeről is.. nem tudom mi lesz.
2015. máj. 23. 23:56
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Én biztos hogy soha a büdös életbe nem szólnék hozzá.
2015. máj. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

3-as, könnyű osztani az észt, valóban, csak amíg nem oltál ilyen helyzetben, kssolj!


Kérdező: az én apám dettó, mióta összejöttek, le se szr, minden a nő körül forog. Az egész családjától (testvéréék, unokatesó, keresztfiú) elfordult.

Én próbáltam kapcsolatot kialakítani a nővel, de állandó bszogatás és megalázás volt a válasz.

Apa spha nem állt ki mellettem... megtanultam, hogy egy punci fontosabb lesz nálam, mindig is... szomorú, hat évig két szót nem szólt hozzám, csak a mostohám körül forgott/forog minden.


Semmit nem tehetsz ele, én elfogadtam, és szrok bele. A nőcit látni sem bírom, apár meg elviselem, ha meglátogat néhanapján.


A meló miatt ne aggódj, keresgélj, és örülj, hogy van párod, aki támogat :)

2015. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Ez nagyon szomorú.De azért vizsgáld meg azt is,hogy te mit tettél azért,hogy normális legyen a kapcsolatotok,mert mindig kettőn áll a vásár akárki akármit mond.Biztos nem véletlen,hogy kitettek otthonról,ok nélkül még az sem tesz ilyet,akit"csak a punci" érdekel.Mióta van meg neki az új felesége?Nem lehet,hogy eddig irreális elvárásaid voltak apáddal szemben,aminek eddig megfelelt,de most már megunta,ezért érzed azt,hogy elfordult tőled? Ez az első munkahely ahonnan kirúgnak? Miért rúgtak ki? Nem lehet,hogy csak tengsz-lengsz egyik meló helyről a másikra,és közben őket tarhálod pénzért? Tudom,hogy súlyos kérdések ezek,de ha magadban(mert ide leírva biztos mindegyikre nem lesz a válasz) vannak igen válaszok a kérdésekre,akkor próbálj változni te is,ha látni fogja ezt rajtad,biztos vagyok benne,hoyg ő is másképpen fog állni hozzád.
2015. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudsz semmit tenni, pitizni nem érdemes, amíg rá nem jön magától, hogy mit tett, mondhatsz te bármit. Gondolom szerelmes,lila köd. Próbálj meg boldogulni egyedül, bármilyen nehéz is. Fordul még a kocka, aztán majd annak idején eldől meg tudsz-e bocsátani. Szomorú.
2015. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
En ezek utan kitagadnam az apamat...
2015. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!