Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha apám teljesen...

Mit tegyek, ha apám teljesen elfordult tőlem az új nő miatt?

Figyelt kérdés
Anyu meghalt, apámnak lett egy új felesége. Amióta az a nő megvan, azóta ment szét az a maradék kis családunk is. Sem nővérem, sem én nem számíthatun azóta apámra. Nővéremet is elüldözték, engem is.. Nekem most szükségem lett volna apura de egyszerűen nem számíthatok rá, sőt... utcára tett. Mit lehet vele csinálni? Beszélni nem lehet vele mert csökönyös és csak a nője örül forog minden...
2015. máj. 23. 21:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
én normálisan álltam hozzá a nőhöz is. Válaszként folyton alázás jött. Sehogy sem tudtam neki megfelelni, mert rivalizált velem az első perctől fogva. Rohadtul nem azért alakult így, mert én olyan gonosz voltam bárkivel is.
2015. máj. 24. 15:04
 12/16 A kérdező kommentje:
Viszont egyet megtanultam: ha lesz gyermekem, mindig Ő lesz az első. Senki sem állhat közénk.
2015. máj. 24. 15:05
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem írta senki,hogy gonosz lennél,csak,hogy előfordulhat,hogy nem olyan a hozzáállásod nemcsak a nőhöz,hanem a házasságukhoz,az élethez mint amilyennek kellene lennie,hogy követtél el olyan hibákat,aminek ez lett az eredménye.
2015. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Pedig én volta az, aki támogattam az egészet, hogy apu ne legyen magányos. Örültem neki, azt hittem egy jófej csaj, mert annak tűnt. tévedtem.
2015. máj. 24. 18:09
 15/16 anonim válasza:
Szia, válthatnánk pár levelet privátban, velem is ugyanaz a helyzet, mint veled
2015. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
irj nyugidtan
2015. nov. 18. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!