Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen a bátyám?

Miért ilyen a bátyám?

Figyelt kérdés
Majdnem,hogy 13 éves vagyok és kb. minden beszélgetésünk vita lett. Azt mondja azért mert ,,Megkéne emberelni magadat nem gondolod?". De piszkálni meg szeret. :( Szerinte olyannak kéne lennem ,mint ő. De ő 17 éves fiú én pedig 13 éves lány vagyok. Azt mondja,hogy addig nem volt gond,amíg meg nem tanultam beszélni. Némasági fogadalmat tettem ellene és fél órán keresztűl piszkált,hogy szólaljak már meg. Mit tegyek,hogy normális legyen velem és hogy ne piszkáljon?

2015. ápr. 23. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő már a kamaszkor vége felé közelít, te pedig még az elején jársz, nem csoda, hogy bonyolult a kapcsolatotok. Amit ajánlani tudok, hogy ne vedd fel a piszkálódásait, mindig válaszolj kedvesen és higgadtan, és meg fogja unni. Amint megkomolyodik, megváltozik majd a kapcsolatotok, addig is próbálj meg te az érettebb fél lenni. Ha látja, hogy nem tud feldühíteni a piszkálódásával, nem sértődsz meg, nem vágsz vissza, nem kezdesz el hisztizni, előbb-utóbb abba fogja hagyni a szekírozást.
2015. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Báttyám és énis kamaszok vagyunk és nagyon jól kijövünk egymással. Alig vitatkozunk.

Báttyád szerintem élvezi hogy szekál, eccer úgyis abbahagyja majd...

2015. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
KAMASZKOR
2015. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha mond valamit valaszolj hogy: aha,ok.

es ezt addig csinald amig meg nem unja :D pl azt mondja hogy hulye vagy: valaszod: aha,ok.

:D ezzel felidegesiti magat,aztan meg lenyugszik :)

ha latja hogy nem tud rad hatni beken hagy.

2015. ápr. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön!
2015. ápr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!