Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen velem anyám meg...

Miért ilyen velem anyám meg mamám?

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves húgom,aki elkényeztetett,akinek kinyalják a s*ggét. Mindent megkap mit csak szeretne. Apukám meghalt 2 éve,így anyukám meg mamám próbál minket eltartani. Mamám 2 hónaponta kapja a fizetést,anyukám meg 3 hetente. Húgom kicsit fölényes,beképzelt. Ugye,ahogyan már előbb is írtam,nem vagyunk valami gazdagok. Amikor anya megy a boltba,csak húgom mehet,én nem. Húgom meg összevetet mindenfélét a boltban. Ma pl ezeket vetette a boltba:nyalóka,dobozos vattacukor,chips,gumicukor,péksüti,fagyi,jégkrém,cola (amiket persze csak ő evett meg egyedül) Csak neki lehet hosszú haja. Nekem fiús a hajam,húgomnak meg a feneke alljáig ér. Szoktunk játszani és ha nem tetszik neki valami,vagy pl nem ő nyer,akkor ordít hogy MAMAAAAAAAAAAA! ANYAAAAAAA!! És kitalál mindenféle hazugságot kitalál,engem szidnak le,meg vernek meg,ő meg nevetni nézi végig... Húgomnak MINDENNAP adnak 1000 FT zsebpént,ami ajakfényre,sminkre,hajszínező krétára,prafümre költ,nekem ilyeneket nem engednek meg,majd csak 18 éves koromban sminkelhetek. A zsebpénzem havi 500 FT. Tesóm járhat csak sportra,ő kérem szépen jár vagy 4-5 sportra:mazsorett,röpladza,kézilabda,tánc,balett,foci,akrobatika.. Strandra nem vehetek föl bikinit,csak egyrészest,Húgom meg vehet föl. Na ezért még mindig sírok.. Múltkor elmentünk ilyen állat vásárra,Húgom meglátott 1 hónapos kiscicákat,neki azonnal kell! Anyám megvette neki 1000 Ft-ért. Nekem nem is vett,pedig úgy lenne igazságos. Mamám ha megy boltba,mindig hoz valami nyalánkságot,persze Húgomnak. Én még osztálykirándulásra sem mehetek el,tesóm pedig hazajön beszámol az élményeiről meg stb.. Nincs mobiltelefonom Húgomnak van. Húgom még életébe egyetlen egy pofont SEM kapott,egyetlen egy leszidást SEM kapott. Maximum ennyit,de ilyen szép,normális hangnemben:Jaj,Dórika,ne beszél csúnyán! V. Dóri,ne verd a testvéred! És mosolyognak.. Ez szerintem igazságtalanság,mint tehetnék ez ellen? Köszi előre is! :)
2015. máj. 18. 19:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja,azt kihagytam hogy most is tesommal játszottunk,nem ő nyert memória kártyában,és egyből kiveri a hisztit, és ordit hogy anyaaaaaaaaaa! Gabriella megütött! És műsírás! Kikészülök! Ja,meg azt is mondta Dóri,hogy úgy is elmész innen hamarosan,és én kapok meg mindent! És nyelvet ölt. Anyámnak mondtam már,de nem hiszi el ezt "Dórikáról". Megint engem vertek meg,meg szidtak le! -.-""
2015. máj. 18. 19:25
 2/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2015. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én 12/L ő 11/L Annyira utálom!!! Legszívesebben kidobnám az ablakon
2015. máj. 18. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát érdekes a szitu azt meg kell hagyni.. szerezned kellene valami kütyüt vamivel felvehetnéd az ilyen dumáit, hangot vagy képet is, és megmutani anyudnak. :D
2015. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Kamu, persze, húgi 11 évesen bikiniben flangálhat a stradon, elfingja magát és megveszik neki a ferrarit is a másik lánynak meg még hosszú haja sem lehet...


Ja, csak tudnám kik és miért élvezik azt, hogy ilyen kamu baromságokat írogatnak és találnak ki, nem sajnálod rá az energiát meg az időt ember?

2015. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen elvakult szülők, akik nem veszik észre, hogy kivételeznek az egyik gyerekkel úgyhogy én hiszek neked.

Én azt ajánlom hogy próbáld meg azt, amit már az előző válaszoló írt, hogy megpróbálod valami fényképel lelepkezni, hogy mégse olyan ártatlan a drága.

2015. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm annak,aki hisz nekem! Ja,egy 11 éves úgymond "kislány" miért ne frangálhatna 2 részes füröruhában?
2015. máj. 18. 20:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem mondom rá, hogy kamu, már láttam hasonlóra példát. A kiskölyöknek mindent megvettek, a nagy meg le volt tojva. Olyan ember is lett. Egy csomó családban van kivételezés. Utána a szülők meg csodálkoznak, hogy ha felnő, nem számíthat rájuk. Vajon miért?? Amúgy féltestvérek vagytok?
2015. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem,édestestvérek (sajnos)
2015. máj. 18. 20:41
 10/12 anonim ***** válasza:

A macska esete az egyetlen amiben a szülőknek adok igazat. Egyszerre egy házikedvenc bőven elég.

Ha meg tesódnak csak kellett, de nem törődik vele akkor nem az övé. Foglalkozz a cicával és téged fog a gazdájának tekinteni, hiába a tesódé.


Beszélj normálisan anyukáddal ezekről a dolgokról. Ha nem történik változás akkor fordulj egy olyan rokonhoz vagy tanárhoz akiben megbízol.

2015. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!