Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha ilyen velem az...

Mit tegyek ha ilyen velem az anyám?

Figyelt kérdés
Bármit is teszek abba beleköt,semmi se jó,de bezzeg a kishúgom a tökéletes.Nem tudok vele beszélgetni,mert nem figyel rám meg mindent elhülyéskedik a komoly dolgokat is.A nevelőapámra hallgat szinte mindenben.Még az érettségiig lenne két évem de már nem bírom és elmennék dolgozni hogy fizessem magamnak a sulit hogy egy év alatt meglegyen az érettségi,aztán tovább tanuljak szakmát.Érettebb vagyok a koromnál,tudja is és ezért komolyan is gondolom ezeket.Nem támogat ebben sem.Mit tehetnék?Már nem bírom.Félek hogy lelkileg előbb-utóbb teljesen belebetegszek.Egyre többet is sírok már.Kérlek adjatok normális tanácsokat.Egy kétségbeesett 18 éves lány
2015. ápr. 9. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs nagymamád?akivel ezt megtudnád beszélni?
2015. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sajnalom hogy ez van veled, nekem is sok gond volt regebben anyammal, de megis hidd el rajosz hogy o az egyetlen aki igazan szeret, es csak ra szamithatsz majd mindig. biztos vagyok benne ha baj lenne o mindent megtenne hogy segitsen neked, es tenyleg nagyon szeret, csak sokszor nehez ezt kimutatni, es sok problema adodhat. de hidd el rajosz majd hogy mindennel tobbet er egy anya. es te is leszel majd anya egyszer. probalj meg vele beszelni, vagy irni neki egy levelet. az is joh a kicsit kulon leszel tole, ugy talan jobb lesz a kapcsolat, mert hianyozni fogtok egymasnak egy ido utan. de sose iteld az anyadat, o is rajon majd hogy te vag neki a mindene es nemcsak a hugod. legy eros, es a szeretet a megoldas mindig. mert te is meg fogod banni ha megbantod ot nagyon. enis mindig megbantam :( de minden jora fordulhat.
2015. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!