Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen az anyám velem...

Miért ilyen az anyám velem mindig?

Figyelt kérdés

Vacsorázom, ül a tv előtt ecseteli, hogy fáj a feje. Hát ezzel igazából sok mindent nem tudok csinálni. Elkezdődik a műsora felhangosítja a tv-t, én épp eszem, megjegyeztem, hogy nekem meg ettől fáj a fejem, hogy mindig hangosan megy a tv. Erre válaszként azt kapom, hogy "kit érdekel, hogy fáj a fejed". Mondtam neki, hogy lehetne tekintettel a másikra azért, mert állandóan hangosan megy az a tv. "Jó maradj már csöndben" kb ez a reakciója.

Kb én akármit mondok kussoljak be, meg inkább menjek a szobámba, meg őt nem érdekli..


2015. jan. 26. 18:44
 1/3 anonim válasza:

Velem is ugyan ez van,+ akármit mondok neki biztos hogy más véleménye van és hihetetlen makacs..

Ja és ha megmondom neki megsértődik mindenen...

hány éves vagy? f vagy l?

2015. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig ezt csinálja_?

Beszélgetést próbáltad?

Lehet csak egy jó szóra vagy ölelésre vágyik tőled.

2015. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélgetni, mert ha valakinek más a véleménye valamiről akkor elküldi őt a francba.(hülye vagy, neked kuss és társai)
2015. jan. 26. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!