Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem tud leszállni...

Miért nem tud leszállni arról, honnan van a pénz? Minek foglalkozik ezzel?

Figyelt kérdés

A húgom egy hete itt volt Pesten és találkoztunk (én itt lakom évek óta). Kérdezte, hogy miből tudtam olyan kocsit venni, amilyen van, honnan van ennyi pénzem (vettem neki pár dolgot), miből vannak ilyen dolgaim.

Tegnap volt a szülinapja és otthon voltam. Megleptem valamivel, amit régóta akart és nem örült volna neki, hanem megint elkezdett faggatni, hogy mégis mit csinálok, hogy ennyi pénzem van, folyton külföldön vagyok és csak költöm a pénzt.


2014. ápr. 6. 10:35
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

mez ez a nagyzo 150 es duma, aztan 2 ev mulva az ilyen jott hozzam, h adjak 5K kolcson, elotte meg nagyzolt, h elbukta pokerem a kocsit, penzt, de leszarja!

ez megtortent...

2014. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!