Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem tud leszállni...

Miért nem tud leszállni arról, honnan van a pénz? Minek foglalkozik ezzel?

Figyelt kérdés

A húgom egy hete itt volt Pesten és találkoztunk (én itt lakom évek óta). Kérdezte, hogy miből tudtam olyan kocsit venni, amilyen van, honnan van ennyi pénzem (vettem neki pár dolgot), miből vannak ilyen dolgaim.

Tegnap volt a szülinapja és otthon voltam. Megleptem valamivel, amit régóta akart és nem örült volna neki, hanem megint elkezdett faggatni, hogy mégis mit csinálok, hogy ennyi pénzem van, folyton külföldön vagyok és csak költöm a pénzt.


2014. ápr. 6. 10:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom azert mert nem adsz neki egyertelmu magyarazatot.

Lehet valami illegalis dologra gondol es agodik, azert feszegeti a dolgot.

Mibol van a penzed? Ide leirhatod.

2014. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

Vagy azt hiszi nem úgy keresed a pénzed ahogy kéne, és puhatolózik (kurvälkodás, vagy azok futtatása, vetkőzés, drog), vagy ő is szeretne sokat keresni, és érdeklődik, hogy mégis mit csinálsz, hogy ilyenekre telik neked.


Miért nem válaszolsz neki? Szerintem amúgy te valami szégyellnivalót, vagy illegálisat csinálsz, akkor meg ne haragudj, de ne a húgod legyen a legnagyobb bajod.

2014. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%

ne haragudj meg, vagy pontozz le, de ha nem mered megmondani, mert titkos, akkor szerintem a legtöbb ember arra gondol, hogy szexmunkával keresel ennyi pénzt.

más nem nagyon jut eszembe, mert gondolom azt tudja a családod, ha van egy munkahelyed, de egy szimpla irodai melós fizuból nem vagy folyton külföldön, és nem tudsz olyan nagyon költekezni.

örökségről szó sem lehet, hisz azt a család tudná.

esetleg vmi lottónyereményt tudok még elképzelni, amit nem akarsz elmondani nekik?

akkor is mondani kéne vmit, hisz jóban vagyok.

2014. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

ugye-ugye, 3-ból 3 ember rosszra gondol a titkolózásból.

illegális, drog, prostitúció.

a hugod is ezekre gondol.

én is érdeklődnék, és nekem sem kéne olyan ajándék, amit olyan pénzből vettél, amit öreg bácsikák adtak, hogy kielégítsd a perverz vágyaikat.

2014. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
A testvérem előtt nekem nincsenek titkaim. Miért titkolózol előtte?
2014. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen titkolózás után mindenki rosszra gondol. Képzeld el fordított helyzetben te mire gondolnál.
2014. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Szó nincs itt "öreg bácsikról".

Van egy férfi, akivel már elég régóta jóban vagyok (csak úgy mondom, 35 éves, mielőtt öregnek hívnátok), bár néha viharos a kapcsolatunk. És igen, a pénzem és a drágább dolgaim nagy része tőle van.


Attól, mert a testvérem, nem vagyok köteles az egész életemről beszámolni neki és nem is akarok. Vannak olyan dolgok, amik egyszerűen nem tartoznak rá.

2014. ápr. 6. 11:28
 8/31 anonim ***** válasza:
7%
en nem adnek neki tobbet, vannak akiknek a jo se jo....
2014. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Aha. Szóval kitartott ribizli vagy.
2014. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes hozzászólást a kérdésemhez! :)

Szerinted érdekel, hogy egy anonim oldalon mit gondolnak rólam, az életemről?

2014. ápr. 6. 11:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!