Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem tud leszállni...

Miért nem tud leszállni arról, honnan van a pénz? Minek foglalkozik ezzel?

Figyelt kérdés

A húgom egy hete itt volt Pesten és találkoztunk (én itt lakom évek óta). Kérdezte, hogy miből tudtam olyan kocsit venni, amilyen van, honnan van ennyi pénzem (vettem neki pár dolgot), miből vannak ilyen dolgaim.

Tegnap volt a szülinapja és otthon voltam. Megleptem valamivel, amit régóta akart és nem örült volna neki, hanem megint elkezdett faggatni, hogy mégis mit csinálok, hogy ennyi pénzem van, folyton külföldön vagyok és csak költöm a pénzt.


2014. ápr. 6. 10:35
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

ma 11:55

Az miért lenne bűncselekmény, hogy a barátom pénzt, vagy drága holmikat vesz? Miért lennék vele a pénze miatt?

Miért ismernék el olyat bárhol, ami nem igaz?



ma 11:56

Nem szégyellek semmit, csak szerintem ez nem tartozik senki másra.



ma 12:31

Te meg egy bunkó vagy.



ma 12:36

Most lett 16 éves.



ma 16:37

Tanácsot akartam, nem arra vagyok kíváncsi, hogy itt mit gondoltok rólam. A szövegértést még általános suliban veszik a gyerekek. Lehet, újra át kéne nézni azt az anyagrészt... :)

Nincs felesége, családja. Csak nagyon régóta tart ez a dolog kettőnk között és bonyolult az egész. Nem szeretném, ha még a szüleim is tudnának róla, próbálnának beleavatkozni.

2014. ápr. 6. 17:23
 22/31 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kerdezo,

A helyzeten nem igazan valtoztat.

Ha a mi velemenyunk nem is erdekel, de a gavaler baratod, ezer%, hogy ribizlinek tart teged.

Egy felnem valalt kapcsolat, amiert penzt utazast draga ajandekokat kapsz azt minek nevezned?

Mondjuk lehetsz esetleg bejarono is, csak kicsit tul vagy fizetve...

2014. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
47%
Magyarázkodsz, mert nem olyan válaszokat kaptál, amilyenekre számítottál.
2014. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
53%

"Magyarázkodsz, mert nem olyan válaszokat kaptál, amilyenekre számítottál."


Még jó, hogy nem ilyeneket várt, hiszen ti nem is a kérdésre válaszoltatok. Sajnos így az összes válasz haszontalan.

Egyébként a magyarok nagy része tényleg szövegértelmezési gondokkal küzd. Az érettségiken ezért mindig érdekes eredmények születnek. Szóval nem véletlen.


Kérdező, ahogy már leírták, csak kíváncsi, aggódik és ő is szeretne sok pénzt keresni (ahogy mindenki más is, még az itt megbotránkozók is).

2014. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
26%

Kedves utolso,

Ha mar nalad van a bolcsek kove, legyszi olvasd mar el az elso kommentet.

Ugyis jo vagy szovegertesbol....

2014. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
59%

"Tanácsot akartam, nem arra vagyok kíváncsi, hogy itt mit gondoltok rólam."


Hát, a kérdésedből nekem nem úgy jött le, hogy bármiféle tanácsot kérnél, csak siránkozol azon hogy megkérdezi a tesód honnan van pénzed. Most vagy elmondod neki, vagy kitalálsz valami hazugságot, ennyi.

2014. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"legyszi olvasd mar el az elso kommentet."


Elolvastam, támaszkodtam is rá, ahogy láthatod. No para.

2014. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Saga1986 ***** válasza:
27%
Miért nem mondod el neki hülyegyerek?
2014. ápr. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szard már le ki mit mond, mindenki szeretne magának sok pénzt, meg egy olyan gavallért, akinek nem csak van, hanem rá is költi. Örülj neki, hogy neked jutott egy ilyen.


Én inkább azokat tudom sajnálni, akik görcsösen kiabálnak, hogy ők bezzeg semmit nem fogadnának el, meg ők ugyan nem. Hogy lehet valaki ilyen kisebbségi komplexusos, kinek akar azzal bizonyítani, hogy ő ugyan nem fogadná el?


A kérdező pasija nyilván nem 150 ezer forintból élő pasas. Így aztán nem is a 100-150 ezer forintnál leragadt agyatokkal kéne mérni azt, amit ad a nőjének.


Egyáltalán kinek kell olyan pár (legyen az férfi vagy nő) aki nem akarja kényeztetni, megajándékozni azt, akit szeret? Mindenki a lehetőségeihez mérten teszi ezt. Van aki egy tepsi sütit süt, van aki egy csokor rózsát vesz, van, aki meg egy sport autót.


Azt meg honnan tudjátok, hogy a kérdező dolgozik-e vagy sem?



A húgod meg pont olyan, mint az itt hozzászólók. Csak azért akarja tudni, hogy miért van neked több pénzed mint neki, hogy valami homályos ideológia mentén önigazolásra használja, hogy "nekem is lehetne, de én jobb vagyok" na persze.

2014. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
az ilyenek szoktak aztan a nagy herdallasba becsodolni...
2014. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!