Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem tud leszállni...

Miért nem tud leszállni arról, honnan van a pénz? Minek foglalkozik ezzel?

Figyelt kérdés

A húgom egy hete itt volt Pesten és találkoztunk (én itt lakom évek óta). Kérdezte, hogy miből tudtam olyan kocsit venni, amilyen van, honnan van ennyi pénzem (vettem neki pár dolgot), miből vannak ilyen dolgaim.

Tegnap volt a szülinapja és otthon voltam. Megleptem valamivel, amit régóta akart és nem örült volna neki, hanem megint elkezdett faggatni, hogy mégis mit csinálok, hogy ennyi pénzem van, folyton külföldön vagyok és csak költöm a pénzt.


2014. ápr. 6. 10:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
40%

kislány azt ugye tudod, ha ezt nyíltan elismered, hogy a pénzéért vagy vele, vagyis kitartott vagy, az bűncselekmény??csak ne nagyon hangoztasd, mert lehet lesz pár éved gondolkodni a btk-n.


nézd csak, belinkelem neked, hogy eltudd olvasni.


[link]

2014. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%

Mindegy is, kis ribikee vagy.

Mivel nem mered elmondani a hugodnak, latszik, hogy magad is szegyelled.

2014. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
74%
Szánalmas kis eltartott rib.anc vagy!Ez van :D
2014. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
22%

OFF

Te jó ég... 11-es, hallottad már azt a kifejezést, hogy "Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna"


Tudod, mi a kitartottság? Az általad linket oldalról másolom:

"A Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény 202. § Aki prostitúciót folytató személlyel egészben vagy részben kitartatja magát, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Vagyis a kitartott az, aki PROSTIT FUTTAT. A kérdező szerinted egy strici? Atyaég, milyen sötétség van itt délben...


ON

Kérdező, nem írtad, hány éves a húgod, ha még kicsi, akkor jó eséllyel a szüleid biztatták rá, hogy kérdezősködjön, ha meg idősebb, akkor egyszerűen hanyagold.

Nekem a saját fizetésemből van pénzem, de ha a húgom egyszer is így reagálna az ajándékomra, többet semmit sem vennék neki. Igen, egy család vagytok, de ez nem azt jelenti, hogy a másik pénztárcájában kell turkálni.

2014. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%
lol...hát ezzel én sem dicsekednék el neki a helyedben, amúgy gáz vagy :D
2014. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
80%

a hugi csak szeretné tudni, hogyan "kereshet" ő is sok pénz a puncijával

segíts neki, légy jó tesó

2014. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Septimius ***** válasza:
72%
És ezt miért nekünk mondod, mondd meg a tesódnak, nekünk semmi közünk hozzá, ne dicsekedj az 'eredményeiddel'. Megmondom őszintén, én is baromira aggódnék, ha a a testvéremnek hirtelen sok pénze kezdene lenni, miközben láthatóan nincs igazgatói fizetése. Talán el kéne mondani neki az igazat, akkor talán kevésbé aggódna, ugyanakkor meglenne rólad a véleményed, de ehhez ugye gerinc kellene, az meg nem mindenkinek van, nemdebár?
2014. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
70%
Barcsak nonek szulettem volna! En lennek a leggazdagabb rbanc. Ehelyett dolgozhatok napi 12 oraban.
2014. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
9%
Azta, már töröltette is a válaszomat az erkölcsrendész ortodox tagozat... milyen szánalmas lett ez az oldal, 20-an szidhatnak valakit, mert feltett egy kérdést (ami valószínűleg kamu), hát ez kész...
2014. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
57%

"Szerinted érdekel, hogy egy anonim oldalon mit gondolnak rólam, az életemről?"


Szerintünk igen, különben nem itt érdeklődnél.

Öngól..........



Teljesen jogos, amit fentebb írt vki, hogy ha nem mered elmondani, te magad is szégyelled.

Gondolj bele, ha nem te, hanem egy ismerősödről, mondjuk egy volt osztálytársadról tudnád meg, hogy van egy idősebb pasija, aki pénzeli, te mire gondolnál? Hogy a csaj cserébe csak szexet tud adni. Azért CSAK szexet, mert ha rendes kapcsolat lenne (ne zárjuk ki, hogy éreznek egymás iránt vmit), akkor felvállalnák egymást és nem bujkálnának, nem titkolóznának.

Lehet, hogy a pasinak felesége, családja van, és te vagy a szeretője.

Lásd be, hogy ha a pénzéért vagy vele, pontosan az vagy, amit itt leírtak többen.

2014. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!