Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez a legnagyobb problémája?

Ez a legnagyobb problémája?

Figyelt kérdés

Együtt lakok a testvéremmel albérletben már 1 éve. Amikor ide költöztünk még mind a kettőnknek volt munkája. Aztán nemsokra rá sajnos őt elbocsátották. Azóta az én pénzemből élünk mind a ketten. Keres munkát folyamatosan, már letett azóta 1 szakmát is, tanult nyelvet. De mostanában lettek volna olyan lehetőségek ahová nem jelentkezett mert túl messze voltak. Kb.1óra max.1,5 óra az út oda.

Mondtam neki, hogy ne eszerint válogasson, mert így sose lesz semmi.

De ki van akadva, hogy akkor az egész napja utazással megy el és hajnalba kell indulni és este későn ér majd haza.


Szerintetek jogosan vagyok felháborodva?



2014. febr. 5. 12:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Akkor rosszul fogalmaztam. Én csak az utazásra értettem, hogy meg lehetne próbálni ilyen lehetőségeket és nem félteni attól, hogy beszáll más kocsijába.

Azt amúgy tényleg megértem, hogy sz.r, nem is maga az utazás ideje, hanem a három átszállás maga, de amúgy tényleg minden lehetőséget meg kell ragadni, örökké nem tarthatja el az embert a testvére.

2014. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Zárd el a pénzcsapot. Komolyan.

A nettó minimálbér pedig pontosan 66.483 Ft-tal több, mint amennyit az otthoni hereveréért kap.

2014. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!