Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a testvéremet a családo...

Utálom a testvéremet a családommal együtt! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, az öcsém 14. Nagyon elegem van belőle. Üt-ver a semmiért, úgy, hogy elered az orrom, kihányom a kaját amit megettem.. (nem vicc,2x olyan súlyban van mint én)Semmi esze nincs, olvasni sem tud normálisan(szintén nem vicc) 3 órás francia gameplayeket néz, miközben én mondjuk tanulnék a karácsonyra közösen kapott laptopon.. az előbb is ezért kértem el tőle, mire le roh.dt büdös kib.szott beképzelt k.vázott apám szeme láttára. semmit nem szólt érte. de ha fordítva történik, akkorát kapok hogy a fal adja a másikat és örülhetek, ha nem dobnak ki otthonról (nem 1x megtörtént) ... olyan buta mint a föld, semmiről nem lehet beszélni öcsémmel, apám is ugyanez mattban, talán kicsit több az esze de törzsgyökeres bunkó, pl a barátnőim ha ittvannak nálunk, elküld minket mindenhonnan, nappali, stb..filmet nézünk, kikapcsolja a tvt és elküld .. vagy a legutóbb, karácsony után a barátom jött fel hozzánk és adtam neki sütit (nálunk csak a konyhában szabad enni) és apám kijött, belefújta az arcába a füstöt, és elkezdte bömböltetni a híradót a tvből.. anyának nem merem mondani, nagyon labilis az idegrendszere.. ja, és van egy 3 éves húgom,akiért én felelek.. mit tegyek, segítsetek, nem birom már sokáig!!!

2014. jan. 12. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg az marad hátra, hogy tanulj tovább, menj kollégiumba, aztán diplomáddala zsebedben keress munkát és albérletet.
2014. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett veled?
2015. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
még mindig velük élek együtt, de nem nagyon vagyok itthon, csak aludni járok kb haza vagy ha a húgomról gondoskodni kell..:)
2015. szept. 23. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!