Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyenek együtt?

Melaj kérdése:

Miért ilyenek együtt?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves bátyám és 18 éves uncsim (fiú) na és amikor uncsiméknál vagyunk akkor bátyám meg uncsim állandóan szekálnak de amikor mondjuk át megyünk uncsimhoz és nincs ott a bátyám akkor uncsim tök normális, vagy ha csak bátyámmal vagyok ő is normális akkor és nem piszkál mindig amikor együtt vannak kockulnak akkor amikor meglátnak elkezdenek engem basztatni (beszólnak,lenéznek milyen gáz vagyok,kizavarnak az egyik szobából úgy hogy takarodj kifelé) az esik rosszul hogy én felnézek bátyámra szeretem de az hogy lenéz amikor uncsimmal van és ha mások is beszolnak nekem akkor nem véd meg csak röhög rajtam:( volt olyan is hogy egyik gyerek anyázott nekem én viszaszoltam de bátyám csak röhögött...
2013. szept. 15. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd kinövik.
2013. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tipikus, hogy ha két idősebb srác összekerül akkor cukkolják az öcsit/hugit. Engem is mindig piszkáltak a testvéreim, de azért túléltem. :)
2013. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:
A fiúj húsz éves korukig elég gyerekesek. Utána meg aranyat érnek. :) Kinövik a hülyeséget.
2013. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!