Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a testvéremet a családo...

Utálom a testvéremet a családommal együtt! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, az öcsém 14. Nagyon elegem van belőle. Üt-ver a semmiért, úgy, hogy elered az orrom, kihányom a kaját amit megettem.. (nem vicc,2x olyan súlyban van mint én)Semmi esze nincs, olvasni sem tud normálisan(szintén nem vicc) 3 órás francia gameplayeket néz, miközben én mondjuk tanulnék a karácsonyra közösen kapott laptopon.. az előbb is ezért kértem el tőle, mire le roh.dt büdös kib.szott beképzelt k.vázott apám szeme láttára. semmit nem szólt érte. de ha fordítva történik, akkorát kapok hogy a fal adja a másikat és örülhetek, ha nem dobnak ki otthonról (nem 1x megtörtént) ... olyan buta mint a föld, semmiről nem lehet beszélni öcsémmel, apám is ugyanez mattban, talán kicsit több az esze de törzsgyökeres bunkó, pl a barátnőim ha ittvannak nálunk, elküld minket mindenhonnan, nappali, stb..filmet nézünk, kikapcsolja a tvt és elküld .. vagy a legutóbb, karácsony után a barátom jött fel hozzánk és adtam neki sütit (nálunk csak a konyhában szabad enni) és apám kijött, belefújta az arcába a füstöt, és elkezdte bömböltetni a híradót a tvből.. anyának nem merem mondani, nagyon labilis az idegrendszere.. ja, és van egy 3 éves húgom,akiért én felelek.. mit tegyek, segítsetek, nem birom már sokáig!!!

2014. jan. 12. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17 éves vagy.Bírj még ki valahogy egy évet,addig pedig ha lehet,vállalj diákmunkát és gyűjtögess pénzt saját kis lakásra,albérletre.Egy év múlva pedig megszabadulhatsz"tőlük-célszerű a továbbtanuláson gondolkodni s abban a városban,ahol esetleg folytatod a tanulmányaidat(ha egyáltalán)lakást nézni.
2014. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
57%
Lany vagy es ver a fiu tesod?
2014. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
menj el a gyámügyhöz az lehet hogy tud segíteni már majdnem 18 vagy nálad más a helyzet
2014. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kedves 1es! amit leírál egy az egyben lehetetlenség. általában 4után érek haza, első utam az ovi.. aztán ha van torna, akkor oda viszem a húgomat, ha nincs, akkor szimplán én vigyázok rá míg el nem alszik. tehát kb minden nap 8tól csinálok azt amit akarok, (tanulás,kaja stb) .. rengeteg saját dolgom lenne emellett. dolgozni nem tudnék időhiány miatt,arról nem beszélve hogy mégjobban kikészülnék arról nem beszélve hogy a fizum nagy részét elkérnék a szüleim, meg ha meglenne az egész pénz is, ebben a városban max 2 havi lakbért tudnék fizetni, bútorok,stb sehol..2-es, pontosan...
2014. jan. 12. 21:17
 5/13 anonim válasza:
Hat elkene tordelni a kezeit hogy megut 1 lanyt ne felj senkitol teged apud csak nem ver meg
2014. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem,nála szimplán lelkiterror.. ja és azt meg sem említettem, hogy nem mehetek el itthonról sehova, érthetetlen idióta indokokból? (idősebb rokonok is nekem adnak igazat)
2014. jan. 12. 21:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nem csipáz téged apád. Biztos a 14 éves kis húsgolyó öcséd a kedvenc, mert neki is fütyi van a lábai között.


Néha megesik.


Itt van anyukádnak, vagy a rokonoknak, főleg ha igazat is adnak neked kéne szólnod, hogy beszéljenek apáddal, mert az öcsédet még le tudod fújni gázsprével, ahhoz nem kell erősebbnek lenned nála, de pád valami pszichopata lehet ha ezuátn még téged kezd el verni.

2014. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem, apám pont hogy a lányokat csipázza jobban. anya szemefénye öcsém. mindig is az volt. apám szimplán nem avatkozik bele semmibe, nem érdekli semmi. akkor sem szólt közbe mikor anya kidobott otthonról mert annyit mertem szólni öcsémnek, hogy ha akar enni szedjen magának kaját, ő se teszi elébem
2014. jan. 12. 23:09
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Akkor apukád egy agymosott.


A leírásodból úgy jött le, hogy apád a gond, másik arcába fújja a füstöt, és nem mersz anyukádnak szólni.


De akkor pont fordítva van.


Kérj rokoni segítséget.

2014. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem, anya ezeket tudja, csak nem szólok neki, hogy beszéljen vele erről, ő nem ilyen pofátlan,sőt, néha ő is szégyelli apámat.anya szimplán idegbeteg és nem bír engem annyira mint öcsémet, sz.rra se vesz igazából az egész családom egy nagy rakás idióta..
2014. jan. 12. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!