Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan legyek túl azon hogy a...

Hogyan legyek túl azon hogy a testvérem elköltözik?

Figyelt kérdés

Van egy 7évvel idősebb bátyám, neki van már családja.

Sajnos vagy nem sajnos, találtak albérletet Németországban, és viszi a gyerekét és az élettársát is.

Nekem ez nagyon fáj, mert csak ő van nekem ebben a rohadt életben. Legszívesebben sírnék.

Tudom, hogy ritkán fog haza jönni, és nem fogok neki hiányozni.

Talán még 3 évente sem fog hazajönni.Mit tehetek hogy túl legyek azon hogy egyedül maradtam.


2013. okt. 17. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy csak ő van neked? És azt, hogy így gondolod, ő is tudja?

Hány éves vagy? Talán mehetnél utána.

2013. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

20éves vagyok, sajnos nem tudok utána menni.

Annyira nem vagyok jóba a sógornőmmel sem.Na meg még neki sem lesz ott munkája nem hogy nekem.Mármint a sógornőmnek.

Nem tudja hogy így érzek,nem mutattam ki, bár biztosan érezhető volt a hangomon, mert telefonon közölte.

2013. okt. 17. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy, itt az alkalom, hogy kirepülj és saját életed legyen.
2013. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Mindenki kirepül. Majd te is megtalálod a saját utadat, lesz családod! Vígasztaljon, hogy ő boldog és neked is minden esélyed meglesz a boldogságodra!:))
2013. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!