Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom egy ordas nagy r*banc,...

A húgom egy ordas nagy r*banc, nem tudom kezelni. Nagy baj, ha meg akarom fojtani?

Figyelt kérdés
19 vagyok, ő 16. Sosem álltunk közel egymáshoz. 5-en vagyunk tesók, én vagyok a legidősebb. 11 évesen kerültünk intézetbe. Együtt laktunk 2-3 évig, de őt kivette a dúsgazdag apja (féltesók vagyunk mind), aki mellesleg borzasztó link alak, és pár éven belül húgom újra intézetben kötött ki, tőlünk jó messze. Próbáltam tartani vele a kapcsolatot, de sosem válaszolt a hívásaimra, üzeneteimre, és egy idő után belefáradtam. Közben azért figyelemmel kísértem fb-on, láttam a k*rvásabbnál k*rvásabb képeit, az idétlen kiírásokat, amikből sütött a 0 intelligencia. Úgy voltam vele, majd kinövi. És nem. Pár hónapja támadt egy olyan ötlete, hogy eljön, meglátogat minket (tesómék közel laknak hozzánk, bár más városban). Készültem. Nem jött. De meglepőőő. Nem tudok benne bízni, iszik, füvezik rendszeresen, lefekszik mkivel, felfordul tőle a gyomrom. Rengetegszer átvágta már az agyam. A múltkor pedig telesen kifordult magából, mikor elmondtam, hogy nem tudok benne bízni. Olyanokat írt, hogy mindig is én voltam a család csicskája, hogy különbet sz*rik, mint a barátom, hogy csöves g*cik vagyunk (tényleg nem állunk jól anyagilag, de mi dolgozunk és tanulunk, ő pedig...). A 13 éves kishúgunkkal is elfogadhatatlan hangnemben beszélt. Nekem ez az egész nagyon fáj, de nem tudom lezárni, mert mégis csak a testvérem. A hozzáállása valami undorító, azt írja mindenre, hogy "okhelo" meg "irigy vagy"... Nem normális!!! Mire lennék irigy? :S Segítsetek, kérlek, mert ha ez így megy tovább, felkeresem anyut, és a szeme láttára ölöm meg a húgom, aztán magamat.
2013. aug. 9. 15:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

csak egy életed van.

kár lenne más hülyesége miatt börtönben leélni ha élve maradsz majd véget vetni neki.

olyan emberekre használd inkább el az életedet akik megérdemlik.

a hugodra meg szánj fél évente egy fejcsóválást...

kb ennyit ér...

2013. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

*11 éves koromban kerültünk...

*teljesen kifordult...


Többen mondták már, hogy ne foglalkozzak vele, de akkor is utálom az egész helyzetet. Úgy voltam vele, hogy ha már a szüleink idióták, legalább mi tartsunk össze, de vele képtelenség.

2013. aug. 9. 15:51
 3/20 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele távolságtartó maradni és ne kritizáld, mert annál jobban szemtelenebb lesz veled. Nézd levegõnek, hàtha akkor észbekap.
2013. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet akárkivel összetartani.

a távolságtartásnál jobb tanácsom nekem sincs.

2013. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
52%
add meg a számát :D
2013. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A húgodnak hatalmas szeretet hiánya van ès depis is. A >cuccokban< talál nyugalmat,békét, talán szeretet hiszen >olyankor< más a világnézete... 16Évesen nem csoda ha így viselkedik, messzire van engedve a póráza, s tudod mikor fogja ezt a viselkedèst kinôni? Talàn felnõtt korában, talán le sem áll,ha ìgy folytatja. Amit tehetsz: ìrj neki szépen,bármennyire idegesítõ is írd h szereted,mint testvéredet! Ès a szíve mélyén biztosan õ is így érez,csak a vagánysága nem hagyja ezt bevallani bárkinek is. Büszke,mert "mindene meg van" csupán a legnagyobb dolog hiányzik az Életébõl,ez pedig a szeretet, amit elfelejt adni ès így azt kapja másoktól amit èrdemel. Ne keresd egy jó darabig, èszre kell hogy vegye, "nem törõdsz vele de adj néha jeleket h figyeled õt [fb,like] ...!remélem segítettem. Más esetben írj nekem privátba,segìtek! Egy Ifjúsági szervezet vezetõje vagyok. Bizalommal fordulj hozzám. Addig is nyugodj meg! D.
2013. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
kivánok ehhez sok sikert!
2013. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kis buta r*banc, sokat nem tudsz tenni vele, ne foglalkozz vele, majd 20 évesen, mikor már egy kiégett, semmihez nem értő, semmire nem jó r*banc lesz, akibe mindenki csak a lábát törli, akkor visszakönyörgi magát.
2013. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
mi közöd van hozzá? nem veled él nem? törődj a magad dolgával vele meg ne foglalkozz aztán kész. ugyan olyan ordas ribi vagy ha nem vagy képes higgadtan viselkedni 19 évesen...
2013. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#9 Talán nem nézi végig szívesen, ahogy a húga tönkreteszi a saját életét. Egy 16 éves gyerek még igencsak rászorul az útmutatásra, sőt, pont ilyen korban van a legnagyobb szükség rá. Te szívesen néznéd, hogy egy családtagod lezülleszti magát és tönkreteszi az egész jövőjét?
2013. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!