Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéremmel alig beszélünk...

Testvéremmel alig beszélünk meg valamit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tesóm és köztem 7,5 év a korkülönbség.Ő 23 én 16.Mindketten lányok vagyunk.

6 éves voltam,amikor ő elment nagyvárosba középsuliba tanulni.Kb. 13 éves koromig semmilyen volt a kapcsolatunk,alig beszélgettünk,max.,ha anya is jelen volt.

Mostanában,hogy kezdtem felcseperedni,és kezdünk összenőni,egyre több a közös témánk.De olyan mély dolgokról még mindig nem beszélünk,nincsenek közös titkaink..Maximum annyi,hogy ne mondjam el anyunak,hogy elhagyta a karkötőjét,meg ilyenek. De engem ez nagyon zavar,hogy alig tudok róla valamit,pedig nagyon érdekelne.

Mondjuk most már kezdünk egy kocsmába járni. Például 1 hónapja azzal a sráccal ittam,aki szerelmes tesómba,és konkrétan a sráctól tudtam meg,hogy 2 éve lefeküdtek egymással,és pár hónapja meg újból csókolóztak. És nekem ez ilyenkor olyan rosszul esik,hogy egy vadidegentől kell megtudnom,hogy mi van vele,vagy épp mit csinált előző este.


Szerintetek mit tegyek?Kezdjek nyitni felé?Ha igen,akkor,hogy kezdjek neki? Kérdezzem meg,hogy mit csináltak pl. este? De,ahogy ismerem ezt is lerendezné annyival,hogy azt mondja,semmi érdekeset,és ennyi lenne. Tudnátok segíteni,nekem ez nagyon fontos lenne.Nagyon szeretnék egy jó kapcsolatot a nővéremmel..:)


2013. aug. 7. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát először is a fiú viselkedése furcsább mint a nővéredé..legalábbis én nem teregetném ki senkinek, hogy lefeküdtem a testvérével. :)Talán az a legegyszerűbb, ha példát mutatsz. Ha te megnyílsz előtte és elmondod a privát dolgaidat, talán ő is viszonozza. :)
2013. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a kocsma majd összehoz titeket.
2013. aug. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!