Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szüleimmel és...

Mit csináljak a szüleimmel és a testvéremmel? 13l

Figyelt kérdés
A tesóm nagyon megváltozott mióta barátnője van, március óta.Eddig sem voltunk valami jók egymáshoz, én általában levegőnek nézzük egymást, vagy csak köszönök neki, ha kérdez válaszolok, nagyjából ennyi.Kb. semmit nem tudok róla..Állandóan üt, már kb. kiskoromtól, ha valami nem tetszik neki, nagyon csúnyákat mond rám, amik sértőek, mert egyáltalán nem igazak rám.A barátnője nem szimpatikus, de próbálok vele is jóba lenni, és még a barátnője is rátesz egy lapáttal, anyának a kiscsaj az új "szemefénye", az nem érdekli, hogy egy nagyon beképzelt lány egyébként.Egy hónapja azért kaptam anyától, mert azt mondtam neki, hogy nem szimpatikus, pedig ő kérdezte.(anyukám kérdezte és csak neki mondtam) jól tanulok, a nyelvvizsgára készülök angolból, de ez nekik semmit nem számit, csak a testvérem.(aki alig kettesre szóbelizett)Mit tehetnék?:( 13l
2013. jún. 20. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon semmit. Még ha tagadják is sokan, a szülő az egyik gyereket mindig jobban szereti, mint a másikat.

Esetleg próbáld meg elmondani anyukádnak, hogy ez neked rosszul esik. Ha szerencséd van, felfogja...ha nincs, akkor megint te leszel a hibás.

2013. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%
Van rokonod, aki közel áll hozzád? Nagynéni, nagybácsi, nagymamák, nagypapák, unokatestvérek..?, keresztanya, keresztapa? Valaki, akit úgy érzed szeret és szimpatizál veled? Azzal kéne négyszemközt elbeszélgetned a lelki fájdalmadról, miszerint a szüleid, testvéred nem szeret, nem úgy kezelnek, ahogy te szeretnéd. Hátha fény derül a dolog nyitjára, mi lehet az oka.
2013. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, akit nagyon szeretek az az unokatestvérem és a barátja, bár ők sem szimpatizálnak a tesóm barátnőjével, de az uncsim barátjában jobban megbizok, már beszéltünk róla, hát meghallgatott, nem tudtunk mit tenni.:)
2013. jún. 20. 12:56
 4/5 anonim válasza:

Közelebbi rokonod nincs, akivel bizalmas viszonyban vagy? :O

Egy rokon, aki kicsi korod óta kíséri figyelemmel az életed, mégiscsak jobban tudná értelmezni ezt a viselkedést, mi lehet az ok, van-e valakiben hiba, és mi?

2013. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
öld meg őket
2013. aug. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!