Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen a nővérem? Torkig...

Miért ilyen a nővérem? Torkig vagyok!

Figyelt kérdés

A nővérem egy vérbeli bunkó lett. Mindenbe beleköt, azt hiszi többet érmint én. Most is, megmondtam neki, hogy ne pimaszkodjon velem, erre meg ő, hogy ö az idősebb. Erre én meg megmondtam neki, hogy annyit ér mint én, utána azt mondtam neki, hogy ennek a beszélgetésnek vége. Azóta nem is szólok hozzá, és ne írjátol

k, hogy kérjek bocsánatot tőle, mert nem, fogok! Ő most 16/L én meg 14/F



2013. júl. 26. 17:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

1. Nem, nem olyan.


És értelmes kommenteket várok, nem ilyeneket, hogy lehet, hogy csak egy jó dugás kéne neki!

2013. júl. 26. 19:38
 12/14 anonim ***** válasza:

Ő miért nem pasizhat és bulizhat? Ez amúgy biztos bántja, még akkor is, ha te ezt próbálod nem kihasználni. Nem ismerem egyikőtöket se, de nekem is vannak kisebb testvéreim és engem kifejezetten idegesített, hogy mindent hamarabb kaptak meg mint én annak idején. Nagyon sokat veszekedtünk is. Folyton csak növekedett benne a feszültség és ezt vezettem le a veszekedéssel. mostanra már nagyjából kinőttem ezt, bár még közel sem teljesen.

Remélem a ti kapcsolatotok is javulni fog.:) Próbáld egy kicsit őt is megérteni, esetleg ha alkalmas akkor beszélgetni vele egy kicsit.

2013. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Beszélgetéssel próbáltam már közelebb kerülni hozzá, de nem, tudok vele egy szót sem, normálisan váltani.
2013. júl. 27. 14:39
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz. Nekem is van nővérem, és kislány korunk óta mindenbe beleköt. Csak úgy van jól a ruha ahogy ő adja rám, nem ahogy édesanyám, csak akkor van jól a smink ha őtet utánozom, nem ahogy én szeretem, csak akkor vagyok jó ha olyan lennék mint ő nem olyan mint én akarok. Nem is tudom mit mondjak, megszenvedtem a rámerőszakolt akaratát valameddig, aztán azt mondtam, te te, én én, ne veszitsük ezt szemelől. Nekem sosem jutott eszembe hogy belekössek akár a külső megjelenésébe, akár a beszédébe, viselkedésébe, ő engem mindig utasitgatni akart. Ma már mosolygok, és inkább nem keresem a társaságát, nem hajlandó tudomásul venni ma sem hogy nem ér többet mint én. Pedig ma már 54 éves vagyok. ő az okos, ő mindent tud, ő aki meg akarja mondani, én csak ne panaszkodjak, ő már rég túl van rajta, stb. Nem is lehet beszélni vele.
2014. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!