Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lehet ilyen gonosz a...

Hogy lehet ilyen gonosz a nővérem?

Figyelt kérdés
Holnap megy Rockmaratonra a nővérem, én meg szerdán a nagymamámhoz. Pénteken megkérdezte hogy odaadom-e neki a neszesszeremet, azt mondtam igen, de eszembe se jutott hogy nekem is kell. Ma apát küldte hozzám, hogy adjam oda neki, mert ő lusta volt feljönni a szobámba, de mondtam hogy ha ő odaadja az ő neszesszerét, ami kisebb, akkor odaadom, erre azt mondta hogy már megígértem neki hogy megkapja az enyémet, felment a szobámba, ahol nekem már be volt pakolva, kiöntötte a dolgaimat az íróasztalomra, a testápolóm kiömlött a cuccaimra. Amikor megkérdeztem, hogy mégis mit képzel, akkor elkezdett ordítani hogy nem hagyom pakolni és hisztirohamot kapott, végül visszadobta a szobám elé a neszesszert, de a cuccaimat nem volt hajlandó letörölni, a cd-lejátszómra is ráömlött a testápoló. Szerintetek én vagyok az önző testvér, mint ahogy ő állítja, vagy bunkó, hogy ezt nem volt képes értelmes emberek módjára megbeszélni velem? Ő 16 én 15 éves vagyok.

2013. jún. 23. 15:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezt akkor már előbb elrontotta Édesapád. Mármint a tesód nevelését.

Nekem ha 16 évesen amikor sátorozni mentünk barátaimmal apu odanyomott volna a kezembe 20e Ft-ot, hát a seggemet a földhöz vertem volna örömömben és hatalmas mosollyal köszöntem volna meg - főleg, hogy általában a nyarakra már a Karácsonyra kapott pénzből félreraktam elég sokat.

Édesapád miéprt ad neki? Most komolyan, hagyja magát irányítani egy 16 éves GYEREK által? Ne vicceljünk már :D

Jó oké, ne üsse meg, ha nem akarja. De az apa adj már pénzt mondatra ha mindig nem-mel felel akkor mi lesz? Semmi :) Dühöng egy kicsit a nővéred, aztán beletörődik :D

Velem nem csinálná meg ezt a gyerekem, az tuti. Nehogy már a befőtt rakja el a nagymamát :D

Édesapáddal nem beszéltél eről? Mit mond erre? Vagy ő ilyen tutyimutyi, inkább mindent megcsinálok csak ne legyen veszekedés?

2013. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A nevelést inkább anyám rontotta el, mert ő volt otthon, apám este 8-ig dolgozik, de már elváltak. Pénzt azért kapott mert suli közben nem tudott dolgozni, majd ezután fog menni. De a nagymamánktól is kapott, szóval így most van kb. 30000Ft-ja, annyiból 7-10 napig megél, nem?
2013. jún. 24. 14:44
 13/13 anonim válasza:
hisztis p.i.n.a mint a nővérem (pedig ő már 35)
2013. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!