Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gonosz dolog lenne?

Nagyon gonosz dolog lenne?

Figyelt kérdés

A szomszedban lakik a volt sogornom. Mi most epitunk kocsibeallot, aminek a teteje szele pont az o keritesuknel lenne, es az ereszcsatorna kb tiz centire atnyulna a keritesuk felett, kb 2 meter hosszan. Kiverte a balhet, hogy jogilag ez nem megfelelo, es nem jarul hozza. Mukt heten elvagta a vadszolom torzset, ami felfutott a kozos szakaszon levo keritesre.

Nagyon gonosz dolog lenne tolem az, hogy holnap reggel elvagnam a digitalis teve kabelt, amin keresztul ingyen kapja tolunk a teveadast? Vegulis hivatkozhatok arra, hogy jogilag nem megfelelo az adaslopas...


2013. jún. 15. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Gonosz, de valószínűleg nekem is ez jutna először eszembe :-)
2013. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
90%
úú, nekem tetszik az ötlet :D
2013. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ne vágd át, csak húzd ki valamelyik csatlakozónál (ha tőletek kapja, nyilván elágazik valahol a vezeték).
2013. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem erős húzás, és ennek a játszmának se vége se hossza nem lenne, a végén meg egymást öldösnétek...én nem tenném a helyedben...
2013. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 zümm válasza:
79%
Jó ötlet, de beszéld meg vele előtte. Elmondod, hogy ha jogilag "tisztán" szeretné a dolgokat intézni, akkor az ő lelkiismerete érdekében sajnos kénytelen vagy megszüntetni az adáslopást. A vadszőlő amúgy elég agresszív növény, utca felőli kerítésre jó, szomszéd felé nem illik ültetni.
2013. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

a vadszőlőt nagyon szépen karban lehet tartani

és ha nem akarsz egy csupasz drótkerítést nézni akkor ez egy nagyon dekoratív megoldás


am a sógor nagyon bunkó volt én is kihúznám a vezetéket :-)))

2013. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4: nekem is ez van a fejemben, de ha o par centi miatt megnehezitette az epitest, miert segitsem ot tovabbra is azzal, hogy havi negyezer forintot sporoljon? Egy fillerrel sem jarul hozza a tv szamlankhoz.
2013. jún. 16. 09:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, de majd írd meg, mit szólt hozzá!
2013. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is csak húzd ki nálatok a kábelt, ne vágd el. Utána, sőt, ne is utána, inkább előtte pedig mond meg neki, hogy csupán az ő érdekében, az ő lelkiismerete miatt teszed. Nem tudtad, hogy ő ennyire törvénytisztelő, és nem akarod, hogy ebből az adáslopásból valamiféle lelkiismereti problémája legyen. Mond ezt teljesen ártatlan arccal, meggyőzően, hogy valóban csakis az ő érdekében teszed. Hogy minél hitelesebb legyél, mielőtt átmész hozzá, próbáld meggyőzni magad, hogy ezt valóban nem bosszúból teszed, hanem azért, amit neki mondasz. Ne hagyd, hogy reagáljon. Ártatlan arccal mond el, majd indulj haza, mielőtt bármit is mondhatna.
2013. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
J ötlet...:D Majd írj fejleményeket!
2013. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!