Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gonosz dolog ha...

Szerintetek gonosz dolog ha néha azt érzem hogy nem szeretem az anyámat?

Figyelt kérdés
Anyám állandóan iszik és elüldöz ithhonról, mindig el kell mennem mert már nem bírom. Ő mondja hogy maradjak, meg azt is akarja meg szeret is de én már nem bírom. Teljesen megőrül, néha még ordítozik, bőg meg fetreng is. Szerintetek ez gonosz dolog ha azt érzem hogy nem mindig szeretem? Illetve úgy érzem hogy nem szeretem amikor iszik.
2010. szept. 9. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez teljesen normális..

nálam is szokott ilyen lenne, amikor nagyon mérges vagyok rá, deez elmulik

ezcsak egy ideiglenes állapot, ha alapjáva véve szereted, és csak ittas állapotában nem, akkor nincs gond:)

2010. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Normális, ha időnként távolabbról szeretnéd.
2010. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen jó távolról de apám el akar válni és én is bíztatni akarom. Nem akarok már együtt élni anyámmal. Könyebb lesz nekem nélküle.
2010. szept. 9. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Amikor vesz piát, az összeset öntsd a wc-be, és az üvegeket dobd ki. Hadd hisztériázzon. Le kellene szoktatni a piáról valahogy, hogy normális ember lehessen. Az alkohol meghülyíti.
2010. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos apa meg én küzdünk ez ellen de nem jön össze, mert eldugja még tök részegen is próbál trükközni és hüklyének néz. Ma pl elkezdett hangosan köhögni meg tüsszögni amikor kinyitotta a sört hogy ne halljam és utána meg letakarta egy törölközővel. Természetesen odamentem és az orra alá dörgöltem.
2010. szept. 9. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar leszokni, semmit sem tehettek.
2010. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen egyszer már lszokott aztán újra...ez van...
2010. szept. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!