Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem az anyámat...

Nem szeretem az anyámat (13éves vagyok), egy rokon sincs nagyon ahova el tudnék menni barátom/nőm nincsegy s e ahova tudnák menni mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
intézet....
2010. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem békélj meg anyáddal, mert ha nincs rokonod, akkor 5 évig még ki kell vele bírnod valahogyan.
2010. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
nem szereted az anyádat? XD jó vicc... akkor főzz moss takaríts te!
2010. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Költözz össze valami 40éves fószerral, aki vagy elvesz később, vagy nem. De legalább 15 évesen szülsz neki már egy gyereket.
2010. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Miért utálja mostanában a tinik fele az anyját-apját? Ez valami új sikk? Tessék türelmet, elfogadást tanulni, és felfogni, hogy anyád az anyád, és amíg eltart, addig ő a főnök, mégha nem is engedett meg valami sorsdöntő dolgot...
2010. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
először is tanulj meg magyarul("tudnák") aztán pedig tanulj tisztelet az iránt a nő iránt aki életet adott neked és nem is léteznél nélküle.. egyébként meg tudtommal 13 évesen még nem mehetsz el csak így otthonról. max ha bánt vagy ilyesmi akkor mehetsz intézetbe. de nem hiszem h ott jobb lenne neked.
2010. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom itt senki nem fogadhat örökbe ahhoz anyukád beleegyezése is kellene

Ha gazdagabb lennék lehet, hogy nehéz helyzetű gyerekeknek segítenék, de amíg nagykorú nem vagy anyukádnál a szülői felügyelet jog.

2010. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

nem csak én nem szeretem ö se szeret engem. de ö a saját anyjával se volt joban(ugylátszik ez öröklödik).

komolyan mondtam ezeket tényleg nem tudna valaki egy olyat irni amit fel is tudok használni?

2010. júl. 16. 13:16
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem új sikk, hanem a mai szülők borzalmasak! (tisztelet a kivételnek)

Oké, hogy dolgozik, de az nem jogosítja fel arra, hogy a gyerekkel úgy bánjon, mint egy kutyával. Az én szüleim is ittak, alig volt pénzünk, nem törődtek velem. És nekem így még egész jó gyerekkorom volt! Nem vertek, nem erőszakoltak meg, és nem részesültem hatalmas megalázásokban! Nem csak a tinikben lehet a hiba!

20/L

2010. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Menj el messzire középiskolába és legyél kollégista

Addig meg bírd ki

2010. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!