Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem az anyámat...

Nem szeretem az anyámat (13éves vagyok), egy rokon sincs nagyon ahova el tudnék menni barátom/nőm nincsegy s e ahova tudnák menni mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 13:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy békélj meg vele, úgy sem tehetsz ellene semmit, amíg nem vagy nagykorú (kivéve, mint ahogy előttem már írták hogy ha bántalmaz vagy ilyesmi...)
2010. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos korodnál fogva nem tehetsz semmit.Ez van.Türelmes leszel.
2010. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj kettőtök kapcsolatában? Miért nem beszélitek meg egy harmadik fél segítségével a családsegítőben. Nem kell azonnal elrohanni. Elmondanád mi a baj?
2010. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

jobb lenne ha leirnad a tortenetet.. mert igy csak talalgatni tudunk.. lehet, hogy szeret csak sokat dolgozik, es nem er "rad"?


de ha ennyire rossz a helyzet akkor csalad segito.

2010. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
egyfolytában veszekedűnk,van még egy hugom meg egy bátttyám velűk nagyon jol megvan engem viszont mindenrét lecsesz már mondta sokszor hogy utál és hogy elege van belölem, néha meg szokott űtni. nekem meg elegem lett és elkezdtem vágni az ereimet nagyon sokára vették csak észre akkor is csak segitséggel aztán apám mondta hogy beteg vagyok stb most már viszont észre se veszik hiába csuoa seb a karom
2010. júl. 16. 13:36
 16/19 anonim ***** válasza:

ne vagdosd magad! ez a legrosszabb amit tehetsz!

én is vágtam a karom,és csak bevittek a pszihiátriára egy napra, üvöltő,besza-behu emberek közé.

csak rontasz a helyzeteden.

sajnos más érdemi tanácsot nem tudok adni. esetleg beszélj egy tanároddal,menj családsegítőbe,ilyesmi. családsegítőnél bántalmazás esetén azonnali feljelentést kezdenek(ha tudod bizonyítani)

2010. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha magadban kárt teszel, azzal semmit sem fogsz megoldani, max. tényleg az intézetbe fogsz kikötni, mert ha észreveszik ki fognak emelni a családból Ott viszont majd belátod, hogy otthon lenni rózsaszín leányálom ahoz képest, ami az intézetben vár rád.Szóval gondolkozz, mielőtt vagdosod magad, és őrülj, hogy otthon lehetsz.
2010. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy budapesti vagy vagy vidéki.

Egy ötlet:

Kapcsolattartó: Kónya Gizella


Telefonszám: (70) 368-91-02, (66) 328-064


E-mail: kamaszpasssz@gmail.com


Levélcím: 5600 Békéscsaba, Vandháti út 3.


[link]


Passz kortárs segítő csoport

2010. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 tópikaaa válasza:
én pont így vagyok vele csak én a szomszédomat szeretném anyámnak mert olyan kedves.csak azt nem tudom hogyan mondjam el mind a kettőjöknek
2012. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!