Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálja:Fogadjam el vagy...

Mit csinálja:Fogadjam el vagy mit tegyek magammal hogy meg nyudodjak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nálunk 2 gyerek van:A nővérem és én.Ő 18 én 12.Nagyon jóban vagyunk,ritkán veszünk össze.Van egy barátja aki 8 évvel idősebb nála.Már vagy 2 és fél éve együtt vannak és el akarnak költözni,elég messze.De én nem szeretném.Már mióta az eszemet tudom egy szobában alszunk.Nagyon hiányozna.Imádom őt és nem akarom hogy itt hagyjon.Eddig kollégista volt de idén érettségizik és már nem lesz koleszos.Az új suli messze van és el akar költözni a barátjával,aki amúgy már a jegyese.Azt mondta hogy ha elmegy ritkábban látom mint kollégista ként. Eddig is mindig vártam haza most mi lesz?Amúgy megjegyzem a barátja elég furcsa.Az anyósa nővéremnek mindig piszkálja nővérem meg elég szegények is.Bár a srác jól keres de nem látszik rajta.Már sokszor hazudott nővéremnek.Nem szeretném ha összetörné a szívét.Lehet önző vagyok de ez van :(

2013. máj. 26. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Fogad el.A nővéred már nagy tud magára vigyázni.
2013. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

De kis cuki vagy! :) Meg par ev es te is menni akarsz majd, akkor mnajd teged sem fog erdekelni a novered! :)

Csinaljatok skype-ot, ott tudtok egymassal beszelgetni, ha nagyon hianyzik.

2013. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár nem ismerlek titeket elsőre az jön le hogy előítéletes, kritikus vagy a pasival kapcsolatban, keresed benne a hibákat, azért mert úgy érzed ellopja imádott nővéredet. :)
2013. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hali hugi! :) Miért idegenektől kérsz tanácsot? Beszéljük meg! :)
2013. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv a való életben...kapcsolatok jönnek-mennek. Amúgy attól, hogy a nővéred elcuccol, nem fog köztetek megszakadni semmi, ha igazán jó a kapcsolat, akkor ezt kibírja, és ma már a skyp-pal minden nap dumálhattok..


Ha meg anyós ilyen fafej, és félre ne érts, nem kívánom a tesódnak, de akkor simán szétvág egy kapcsolatot...:-(( lehet nem is maradnak együtt, fiatal még a tesód..:-))

2013. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha különköltöznek, kívánom hogy csak ketten menjenek, nem kell oda anyós, após és a többi csomag! :)

3-4 év múlva neked is lesz fiúd, szerelmes leszel és az a fiú lesz a legfontosabb, de ugyanúgy ott lesz a nővéred és a szüleid is segítenek majd mindenben, támogatni fognak, ahog eddig is, ahogy most a nővéredet.

Ez az élet rendje, tanulunk, a középiskolát, az egyetemet a szülői háztól messze végezzük, új emberekkel ismerkedünk, fejlődünk.

De a mag, a család mindig ott van ha baj van, ezt ne feledd soha! Légy hálás, hogy ilyen szoros a kapcsolatotok és őrizzétek ezt meg!

2013. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!