Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan fogadjam el hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el hogy az apámat nem érdeklem?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, bőven nagykorú. Körülbelül 5 éve váltak el. Az apám vállalkozó, csak akkor hív fel ha kell neki valamilyen üzleti segítség, idegennyelvű fordítás satöbbi. Nem igényli a közös programokat velem, sem a személyes találkozást. 5 km-re lakik tőlem, többször kérdeztem hogy hétvégén ráérne- e velem beülni egy kávéra vagy valami. Azt mondta, majd egyszer...Olyan hülyén érzem magam.

2013. máj. 15. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Jogosan érzed magad hülyén. Miért nem egy ebédre hivod pl. természetesen hozzád és nem étterembe? Amikor segitség kell neki, miért nem alakitod ugy, hogy egy kis beszélgetés is kerekedjen belöle?
2013. máj. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mondhatni kihasznál? Talán meg kellene mondani neki, hogy csak akkor hív, ha szüksége van a tudásodra, ennyire erővel hívjon mást vagy kapjon a fejéhez.

Az én apám sosem érdeklődött irántam, születésemtől, pedig el sem váltak, együtt is laktunk, kb. 2 szia volt a napi beszélgetés.

2013. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz a 'kedves' szavakat... Úgy alakítom mindig hogy beszélgetés kerekedjen belőle. Csak én alakítom úgy, ő nem. Ez a problémám. Étterembe is hívtam egyébként. Nem nagyon értem az álláspontodat. Szerinted egy apának nem meg kellene tenni ugyanezt ha már lelépett innen és itt hagyott?? Elmondom neked hogy legutóbb éppen akkor láttam mikor kezességet akart aláíratni velem, szerinted ez így van rendjén?
2013. máj. 15. 09:29
 4/10 A kérdező kommentje:
a kommentem a legelső válaszolónak ment. Második: gondolom érdekes lehetett magadban rendezni a dolgokat hogy akkor most akkor hogy álltok egymáshoz. :( Sajnálom. Én nagyon apás voltam, lány vagyok. Nem értem miért ilyen.
2013. máj. 15. 09:31
 5/10 anonim ***** válasza:

nem kell sajnálni engem, ő egy idegen, így alakult, ezt szoktam meg születésemtől, hogy ott van, de nem vesz részt semmiben.

Hát ha eddig apás voltál, és jó volt a kapcsolat, akkor nem értem, lehet a válás miatt ilyen, nem tudja kezelni? Talán csak kicsit erőltetni kellene a programokat, a jó viszony nem tűnik el. Talán látogasd meg, hívd el magadhoz, ha nem akarja, akkor tűzzetek ki konkrét időpontot, de mondja azt, hogy majd egyszer.

2013. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne mondja azt, hogy majd egyszer, elírás, bocsi
2013. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#1 vok. Kérdésedböl nem volt ennyire egyértelmü, hogy inkább kihasználásodrol van szo, sem az, hogy otthagyott benneteket. Inkább éreztem belöle egy olyant, mint " egy apának nem meg kellene tenni ugyanezt ha már lelépett innen és itt hagyott??" ebböl is érzik, hogy szilárd elképzelésed van arrol, apádnak mit kellene tennie? Az ilyen elképzelések nem mindig találkoznak egymással. Ezért is kérdeztem rá, hogy te mennyire rugalmasan kezeled ezt. Önmagadban nem találsz (akár a válás körüli dolgokban ) olyant, ami magyarázza ezt a távolságtartást?
2013. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem. mindig a rendelkezésére álltam kivéve mikor hitellel kapcsolatosan kellett volna aláírni. Ja, talán annyi hogy elmondta világosan hogy nekem már milliókat kellene keresnem, ezzel szemben jelenleg munkanélküli vagyok. Talán szégyent érez. Ha ez így van azt elég 'viccesnek' tartom, nem gondoltam hogy a szülői szeretet (is) a pénz függvénye.
2013. máj. 15. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló van...

13 voltam mikor váltak, hívtam küldtem meghívót a ballagásomra nem reagált pedig iszonyat sokszor kerestem... utána nem foglalkoztam vele szalagavatómon nővérem kikönyörgött egy meghívót, hát elküldtem... láss csodát megjelent... ez februárban volt és májusig se híre se hamva... akkor nővérem megint kipuncsolt neki egy meghívót, hát elküdtem (két ordítás közt mert ugye én miért ne sz.rhatnám le, hogy él-e vagy hal, ha ez őt se érdekelte részemről...)

Megjelent... Most 25 vagyok 1 évben egyszer hív hogy milyen halat fogott, de azt a 3 év alatt mióta megszületett az unokája meg nem kérdezte, hogy hogy érzi magát, nem-e beteg...

Engem már ő nem érdekel... leírta magát egy életre..

Tesóm erőlködik, karácsonyt és szülinapokat tartunk de most ez olyan jól sikerült, hogy Fiam szülinapjára elfelejtett eljönni... Nálam összesen egy nagy büdös nullát ér ez az ember...

2013. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 igaz08 válasza:
én most vagyok 16... apám nem lakik tőlen messze..... de sosem érdeklem pedig vágytam volna egy olyan szóra "büszke vagyok fiam" vagy valami de nem igazából az a legnagyobb poén hogy múltkor azt irta sms-ben hogy boldog 14.szül napot..( igen mellesleg 16 vagyok) de én mindig azt mondom hogy ő nekem egy ó példa , méghozzá arra hogy én majd ne legyek ilyen apa.
2013. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!