Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek helyes, hogy nem...

Szerintetek helyes, hogy nem hagyom a 12 éves húgomnak, hogy nézze az Éjjel Nappal Budapestet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 20:52
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Vannak akiket a tv tud befolyásolni. Én, ugyan úgy mint Te, nem ezek közé tartozom
2013. máj. 24. 22:22
 22/60 anonim ***** válasza:
79%

A VV olyan volt, hogy az első szériát megnéztük, utána a kutyát sem érdekelte tovább, kinőttünk belőle. Szóval mindenki megnézett évadot belőle. És azért ott nem ezt csinálták szerintem. A BK-ból kiindulva ez a sorozat még évek múlva is lesz:) Ha már most ilyen, mit fognak még belehozni?

Én is voltam már vadbulikba, csókolóztam vadidegennel, de itt az megy, hogy egyik pasiágyából ki, másikéba be, ahogy húgom magyarázta. Ez ne legyen már főműsoridőben. Maga az elképzelése nem rossz amúgy a sorozatnak, csak kicsit visszább kellene venni belőle. De lehet hogy nem is olyan durva, csak én ítélek egy rész után rosszul:)

2013. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
17%
Én azt se tudom mi az, de ha már a TV-ben van, akkor jó nem lehet. Én alapból nem engednék senkit TV-t nézni, a legjobb média az internet.
2013. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
43%

Egyébként elárulom, nem a tévéből fog tanulni, hanem a valóságból. Nézd meg, milyen kérdések, válaszok, emberek vannak csak ezen az oldalon. És ezek felnőttek.


Elmondjam-e, hogy megcsaltam; nem tőle van a gyerek; lefeküdtem a kolléganőmmel; összejöttem a szomszéddal. A valóság fogja befolyásolni.


Azt meg nem értem, miért tudod már most előre, hogy piálni fog a tesód meg részegen hazajárni?

2013. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 Andrej031 válasza:
80%
Jól teszed nem gyerekeknek való én 32 éves vagyok de egy részt se láttam.Bőven elégvolt amiket az ajálókba láttam épeszü ember nemnéz ilyen baromságot
2013. máj. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 Skynet2042 válasza:
96%
NAGGGGGGGGYON JÓL TESZED!
2013. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
73%
De azt ugye tudod, hogy nem azért fog vagy nem fog 1-2 év múlva bulizni meg piálni, mert bizonyos tévéműsorokat megnéz vagy nem néz? Minden azon múlik, hogy milyen társaságba kerül, és a szüleitek mennyit engednek meg. Ha az osztálytársai mind hajnalig fognak bulizni, piálni fognak és a szüleid ehhez asszisztálni fognak (neked ebbe nem sok beleszólásod lesz), akkor ő is azt fogja csinálni, függetlenül attól, hogy 12 évesen hagytál-e neki idióta műsorokat nézni.
2013. máj. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim válasza:
12%
Had nézze!!!Tanulságos!Megmutatja, hogyan mehet tönkre egy barátság vagy ilyenek nézze csak ha akarja én 12/F vagyok én is nézem semmi bajom nincs tőle
2013. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
94%

Én sem engedem nézni. Bár mi tévét sem nagyon nézünk itthon (3 csatorna van, inkább dvdzünk) a húgom mesélt róla, megnéztem egy részt. Aztán szóltam anyukánknak, hogy micsoda... sííííp... néz a lánya. Letiltásra került.

Rettenet. Én anno a BB-t néztem, kb 4-5 részt, még az első szériát.

Már akkoris ordított róla, hogy mennyire megjátszott.

Meg lehet nézni, hogy a szereplők hány százaléka él most a pszihiátrián.

2013. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Mit tanulságos? 12 évesen aztán tudod mi a tanulságos...enyhén szólva idősebb vagyok nálad, átéltem dolgokat, hasonlókat is, mint amik ebben a műsorban vannak, és hidd el, ebbe nincs semmi tanulságos. Igaz összesen 5 percet láttam belőle tegnap előtt..
2013. máj. 25. 10:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!