Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek helyes, hogy nem...

Szerintetek helyes, hogy nem hagyom a 12 éves húgomnak, hogy nézze az Éjjel Nappal Budapestet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 20:52
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy te gatyamadzag?
2013. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Nem teljesen mind1 hány éves vagyok? Mit számít ez ?
2013. máj. 24. 21:44
 13/60 anonim ***** válasza:
97%
Jelen esetben szerintem is tök mindegy, hogy hány éves vagy. A 12 évesnek ezt nem kell nézni és kész.
2013. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
96%
Jól teszed, belenéztem vmelyik nap, elég is volt belőle.
2013. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
16%

Helytelen: korán el kell kezdeni a kisgyerekek életre valóvá nevelését.


Nevetségesnek tartom, hogy miközben itt fújjol mindenki, a fiatalok 80%-a simán húzósabb dolgokat csinál, mint abban a baromságban és megvetik azt, aki nem akkora állat, mint ők...

2013. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
0%
13 porbafingó
2013. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
97%

Jól. Már csak ez a műsor hiányzott, hogy még természetesebb legyen hogy mindenki mindenkivel összefekszik. Én sem vagyok egy szent alkat, fiatal is vagyok, de egy részt néztem meg szintén húgommal (18, neki már nem lehet tiltani hogy megnézze:)) de elég is volt.

Persze pörögjenek a fiatalok, legyen buli bulihátán, nem kell az első pasinál leragadni, de azért ez a sorozat nagyban nem a valóságot mutatja be. Szerintem nagyon rossz hatással lesz a következő generációra. De ez az én személyes véleményem csak.

24/N

2013. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon is helyes. Ezek a szenny műsorok tudat alatt azt hitetik el a gyerekekkel és a tinikkel, hogy az a viselkedés, ami ott van, az menő és normális, ha már a tévé leadja... hog mindenki mindenkivel, hogy az normális, ha napi szinten drámáznak baromságokon, hogy nyugodtan verd át a barátod...

annál durvább az volt, mikor volt kolléganőm az ovis kisfiának engedte nézni a Való Világot.

2013. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint itt mindenki buta, befolyásolható tini volt. Mikor ennyi idős voltam, az első ValóVilág ment, mindenki nézte, és azon röhögtünk, hogy mennyire szánalmasak a szereplők.
2013. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

15-ös: Ez a műsor senkit nem nevel hasznos dologra, pláne nem az életre. Ha te másképp gondolod, az már a te dolgod.


Tudom, ő is fog bulizni járni, piálni, részegen hazajönni, de ne 1-2 év múlva már, mint a kortársai.... lehet bennem van a hiba...nem tudom...

2013. máj. 24. 22:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!