Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám meggyőzni, hogy...

Hogyan tudnám meggyőzni, hogy találkozzon velem?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy apám most mondta csak el, hogy van egy bátyám, aki az előző házasságából van. Nem sokat tudok róla, csak a nevét és hogy nem sokkal idősebb nálam, kb hasonló korú, mint én. Megtaláltam fb-n keresztül és ráírtam. Kiderült, hogy ő keresett volna, de apám nem akarta, hogy találkozzon velem. Kérdeztem, hogy tudja-e az okát, mondta, hogy igen, de nem inkább nem akarja nekem elmondani. Éppen ezért ne is találkozzunk és már az üzeneteimet is ignorálja.
okt. 13. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Leginkább sehogy. Felejtős.
okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha hasonló korú, akkor Apád valószínűleg nem akarja, hogy kiderüljön, hogy anno félre dugott Anyáddal és így hoztak létre téged.


Ti erről nem tehettek. Én tartanám vele a kapcsolatot.

okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Mégis mit akarnál? Felvetted vele a kapcsolatot, ő lezárta, ennyi.

Kérdezd meg apádat, ha nem hagy nyugodni a dolog. Mármint arról, amit a gyerek nem mond el.

okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Sehogy. Elmondta az ő részét.

Hogy te nem érted a nemet, azzal neki nincs semmi dolga.

okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy, biztos nem könnyű.

Viszont el kell fogadnod, hogy ő például nem szeretné tartani a kapcsolatot.

Ha hasonló korban vagytok akkor valószínűleg apukád félremént miközben az anyukája terhes volt vele és ugye így keletkeztél te (bocsi, ez kicsit bántón hangzik)

Biztos neki sem könnyű elfogandi, hogy az apátok nem volt hű az első gyermeke születése alatt, ezért ne hibáztasd a tesód


Anyukád egyébként tud a másik gyerekről?

okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5-ös


Kérdeztem tőle és mondta, hogy tudta, de ő sem szólt róla sosem.

okt. 13. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!