Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ki hogyan akadalyozna meg...

Ki hogyan akadalyozna meg hogy a novere talalkozzon egy pasival ha nektek o nem lenne szimpi?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. A nővéremnek joga van azzal találkozni, akivel akar.
2021. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy, nem neked kell szimpatikusnak lennie. Hagyd őket békén.
2021. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem bűnöző, vagy bárki olyan, aki valóban veszélyt jelent rá, csak nekem "nem szimpi", akkor sehogy.


Max. elmondanám az esetleges meglátásaimat, de azt is csak nagyon finom, és csak akkor, ha a nővérem nyitott rá.

2021. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Kinek a nővére?

Amúgy szerintem írj a srácnak. Nem hiszem, hogy be akar kerülni oda, ahol ilyen írástudatlan alakok vannak.

2021. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy. Honnan vennem a batorsagot, hogy en dontsem el, hogy barki mas kivel randozhat?

Finoman szolva is… khm… bunko elkepzeles.

2021. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
31%
Mond neki hogy neked már megvolt.
2021. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ne avatkozz bele.
2021. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
99%

Nem illik, meg amúgy se tudsz mit csinálni. Ez a nővéred döntése, nincs jogod beleszólni, meg sz*rt kavarni, hogy megakadályozd hogy találkozzanak.

Nekem se volt kedvencem a nővérem egyik pasija, sőt kimondottan veszélyesnek is tűnt, és pszichésen nem volt rendben. Félig török volt, és kábítószeres, meg gyógyszerfüggő volt. Elég durva ügyei is voltak. Meg olyanokat beszélt, hogy kit vert meg. Ja és az vicces volt neki, hogy meg akart ölni minket. Utána meg játszotta az ártatlant. Ezt a csávót szabadította ránk a nővérem, akit a neten ismert meg, és németországból jött el ide. Ott meg az anyja tartotta el. Nagyon tudott hatni a nővéremre, annyira. Hogy a tesóm oda is költözött egy évre hozzájuk. Jól ki is használták, meg a csávó anyja egy igazi szipirtyó volt. Azt mondtam volna, hogy aki ilyen h*lye, hogy ilyenekkel összeáll, az meg is érdemli, de sajnos a növérem, és az itthoni ügyeit amik voltak még, azokat nekem kellett intézni. Előtte vállalkozó volt, és jelentős tartozást halmozott fel, nekem kellett ilyen meg olyan kérvényeket beadni meg utánajárni mindennek, hogy ne árverezzék el a házat. Amikor jött haza kis időre, akkor valaki bejelentette, hogy kábítószer van nála, és úgy bántak vele mint egy utolsó bűnözővel. 1 év után jött haza végleg, és szakított ezzel a jóemberrel, de az még utána is kihasználta, mert gyógyszerfüggő volt.Innen magyarországról küldött neki gyógyszereket. Nem tudtam én se mit csinálni addig, magának kellett rájönnie, hogy ez a kapcsolat nagyon nem jó. Előtte is voltak hasonló dolgai, de mindet tűrnöm kellett, ha azt akartam hogy ne szűnjön meg a testvéri kötelék köztünk.

2021. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy?
2021. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
A húgom meg szokta mondani ha valami negatív észrevétele van az aktuális párommal kapcsolatban. És általában egyébként igaza van. 😅 Nyilván sosem beszéld le egyikről sem de mindig elmondta a véleményét.
2021. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!