Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A féltestvérem miért akar...

A féltestvérem miért akar hirtelen megismerni?

Figyelt kérdés
Én 25 éves vagyok a féltestvérem meg 32, és még soha nem találkoztunk még csak Messengeren se beszéltünk, az apám szólt hogy meg akar engem ismerni.

tegnapelőtt 16:19
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Két lehetőséget látok valószínűleg:


1. Elért odáig az életben, hogy szeretne ténylegesen megismerni teged, kíváncsi rád.

Ez sok dologtól lehet pl.: (nem q legjobb példa de nem árt elgondolkodni rajta)

Lehet egy munkatársa testvére/féltestvére meghalt és hirtelen belegondolt, hogy neki is van de még csak nem is ismeri.



2. Ezt én saját tapasztalatból mondom:

Van egy 11 évvel idősebb féltestvérem. Igazából sosem ismertem. Kb évente 1-2 alkalommal találkoztam vele, nem alakult ki szoros kapcsolat.

24 éves voltam amikor hirtelen elkezdett érdeklődni felőlem. Én az elején még tényleg örültem is neki, majd pár hónap után kiderült, hogy össze akart volna velem költözni (illetve beköltözni a saját lakásomba) mert ő elkészítette az albérletét.

Végül nem lett ebből semmi

tegnap 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Senior Séf ***** válasza:
25 évesen a balkézről jött fiam akart hirtelen megismerni, akinek a létezéséről addig nem is volt tudomásom.
tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!