Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A féltestvérem miért akar...

A féltestvérem miért akar hirtelen megismerni?

Figyelt kérdés
Én 25 éves vagyok a féltestvérem meg 32, és még soha nem találkoztunk még csak Messengeren se beszéltünk, az apám szólt hogy meg akar engem ismerni.

tegnapelőtt 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ő tudja. Biztos feltámadt benne a családi szeretet. Vagy pénz kell esetleg fél vese.
tegnapelőtt 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Apádat megkérdezheted volna hogy mit akar,ö biztos tudja
tegnapelőtt 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Vagy apád szeretné..
tegnapelőtt 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
67%
szerintem apád mondta hogy ismerkedjetek meg ha helyedbe lennék megismerkednék vele
tegnapelőtt 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Az egyik barátnőmet felkereste a féltestvére, ott fordítva volt, ő volt az idősebb, de ő nem volt rá kíváncsi. Felnőtt testvér nélkül, ő már nem akarta ezt a bonyodalmat magának.
tegnapelőtt 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha lenne egy féltestvérem, akkor én is meg akarnám ismerni. Akkor is ha ideig nem érdekelt, előbb utóbb biztos el kezdene érdekelni.
tegnapelőtt 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Vagy érdekből vagy kíváncsiságból


Én adnék egy esélyt az ismerkedésre, ha meg mégsem tetszik a helyzet nem lenne folytatása a dolognak

tegnap 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Pénz kell neki, vagy valami más baromság
tegnap 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert most lett rád kíváncsi, ennyi. Találkozz vele, abból baj nem lehet.
tegnap 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

kerdesek: tudtatok egymasrol korabban? Te miert nem kerested soha, ha tudtal rola? stb.


Az emberek valtoznak, valoszinu ő most ert egy olyan elethelyzetbe vagy most jutott el odaig a szemelyisegfejlodesben, hogy fontosnak erzi, hogy ha már egyszer van feltestvere megismerje. Ez egy ritka jó dolog. Ha van idod, kedved es kíváncsi vagy es nyitott, akkor rajta ismerkedjetek össze. Lehet az első talalkozas es beszelgetes utan mindketten rajottok, hogy ennyi pont eleg is volt, de az is lehet bejön az eletedbe egy ertekes szereplő es hosszu tavon baratok vagy legalabbis jo rokonok lesztek.

tegnap 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!