Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szereted, hogy van bátyád, és...

Szereted, hogy van bátyád, és miért, illetve ha nincs, szeretnél-e?

Figyelt kérdés
szept. 16. 09:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekem is normális bátyus kellett volna/kellene, nem olyan, aki terrorizálja az öccsét. Sajnos ezekről is hallani elég sokszor, összetörik az ilyenek az álmom. :o)
szept. 16. 13:48
 12/17 anonim válasza:
A bàtyàm az a fiktív ideàlis én anyàmék szemében, akihez sose fogok felérni.
szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Még együtt laktunk a szülőknél, addig nem volt felhőtlen a viszonyunk. De mikor carban voltunk (szerelmi bánat, másnaposság rejtegetése stb) mindig ott voltunk egymásnak!

Most felnőttek vagyunk, saját családdal.

Úgy jött ki h a szülőktől messzire költöztünk, de egymáshoz közel.

Hetente egyszer biztos összefutunk. Átjön/ átmegyek.

Segítünk egymásnak, számíthatunk a másikra.

7 évvel idősebb.

35/N

szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyke vagyok én is. Már felnőttem, de jó lett volna egy testvér. Szerettem volna és mindig támogattam volna. Sokmindent csinálhattunk volna közösen. Bevallom, önző tudok lenni, hogy észre sem veszem. Nem durva módon, csak sokszor nem veszem észre hogy én vagyok a középpontban, akaratlanul. Ha lett volna testvérem, kicsit másmilyen lennék, és figyelmesebb. De ettől még nem vagyok szörnyű ember. Ezen dolgoznom kell magamon. Én biztosan szerettem volna a tesómat, és nem lett volna közöttünk utálkozás. Jó lett volna a tudat, hogy a szüleimen kívül van még közeli rokonom, akivel számíthatnánk egymásra.
szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem volt egy bátyám. Azért volt, mert saját hülyesége miatt végleg megszakítottam a kapcsolatot vele és kb. az se érdekel mi történik körülette. De amit nem bánok, hogy nagyon jó védelmező báty volt, sok mindenben tanított és védett bárki ellen. Egy igazi testvér. Hogy hiányzik e.?! Nem. Szívtelenül hangzik, de már nem is tekintek rá, hogy a vérszerinti testvérem, hanem egy idegenre. De ha megbántja a szüleinket, akkor biztos menekülnie kell. Mert én már elmondtam a szüleimnek, nem érdekel mi van vele, de ha őket bántja lelkileg esetleg testileg akkor nem leszek aranyos édeslány. :)
tegnap 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Bocsánat nem volt egy bátyám hanem nekem volt egy bátyám akart lenni.
tegnap 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
15-16: Csak a lényeget hagytad ki. Miért mondtál le a bátyádról?
tegnap 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!