Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetséges, hogy a szüleim...

Lehetséges, hogy a szüleim már nem szeretnek?

Figyelt kérdés

6 éve megszületett az egyetlen féltesóm (szüleim elváltak, igazi apám semmit nem törődik velem.). Azóta anyukám és a nevelő apám folyamatosan csak a tesóm helyezik előtérbe.Persze amikor még beszélgetek anyáékkal megint ott tartunk, hogy mindenért én vagyok a hibás.

Pl. Régebben nagyon szerettem madártejet inni, és most csak a tesómnak vesznek ( persze a tesóm még van annyira irigy hogy nem ad egy kortyot se.) És mikor mondom anyukámnak hogy szeretnék én is kapni akkor még azt mondják hogy persze de szemforgatással és mikor hazajönnek a boltból megint csak a tesóm kapott valamit. ( ez persze nem csak emiatt vagyok kibukva de remélem így érthető a szitum )



2023. márc. 4. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nem ritka jelenség amit leírsz... Őszintén sajnálom, kitartást neked. Remélem legalább a baráti körödben vigaszra találsz, ha már ilyen anyával vert mega sors.
2023. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
14%
Miből gondolod, hogy valaha is szerettek?
2023. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Velük beszéld meg. Biztos szeretnek, főleg anyukád, de termászetes, hogy a kicsi fizikailag több figyelmet igényel. Persze azért adhatna egy kortyot. És ha mondják, hogy hoznak neked is, miért nem hoznak? Ezekre szépen, finoman rákérdezhetsz.

Hány éves vagy?

2023. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most a kisebb lett a ekdvenc ugymond.
2023. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"Biztos szeretnek" Marhaság. Nagyon sok van ahol az új kan mellet leszarja a nő is az előző kapcsolatból született gyereket, hiába élnek egy fedél alatt.
2023. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Dràga szívem,nem tudom, mennyi idős vagy, de ne keseredj el. Szerintem ha tudod, ülj le velük beszélni, hogy valamit mondani akarsz nekik, és akkor hozd fel, de úgy mondd nekik, hogy "mostanàban úgy érzem, hogy kevesebb törődést kapok itthon, pedig többre lenne szükségem, szeretném, ha jobban odafigyelnétek ràm, mert hiànyoztok nekem". Nyílvàn ismeretlenül megítélni itt mi nem tudjuk, hogy mi lehet a hàttérben. Lehet, hogy csak annyiról van szó, hogy a kisebbre fókuszàlnak csak jelenleg, és ez így maradt, mert ő a kisebb. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem szeretnek téged, inkàbb csak benne ragadtak ebben a szituációban, hogy mindig a legkisebbre kell vigyàzni, figyelni. Ha van màsik felnőtt a közeledben, érdemes vele beszélgetni, ha esetleg úgy érzed, hogy erre van szükséged. Ez egyébként teljesen természetes dolog, hogy az ember szeretetre, figyelemre vàgyik :) Baràtokkal hogy àllsz? Hobbi? :)
2023. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyszülőkkel mi a helyzet?
2023. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
Szeretnek, de beláthatod, hogy a kistesó kisebb álad, és ebből adódóan ő több törődést, odafigyelést igényel. Te is voltál ennyi idős, és akkor terád zúdult minden szeretet. Ez most megoszlik, ezért érzed úgy, hogy téged nem szeretnek.
2023. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ismerős, én már mondtam nekik lehet kicsit poénosabban fogalmazva, hogy látszik ki a kedvenc gyerek, mikor ezek a helyzetek előálltak, de rájöttem, hogy nem igazán érdekel már kit szeretnek és mennyire, régóta vágyok a költözésre-akkor meg majd aggódnak hogy nem tudnak rólam semmit :)
2023. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!