Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzem azt hogy nem...

Miért érzem azt hogy nem szeretnek a szüleim?

Figyelt kérdés

Bunkók velem , nem figyelnek rám, elfelejtik pl a születesnapom, sosem kérdeznek tőlem semmit, pl hogy mi volt ma a suliban stb.

És azt mondták hogy menjek el dolgozni mert ők nem fognak eltartani. ..Így mondták igazahol : Takarodj el dolgozni, mert mi nem fogjuk a nagy picsádat eltartani csak hogy neked jó legyen ! Nagyon szomorú vagyok ... Minden este sirok mert teljesen kikeszít hogy ennyire nem szeretnek. Jó tanuló vagyok , segítőkész és nem vagyok követelőző.

16 éves lány vagyok


2020. okt. 1. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert buták. Szépen is fogalmaztam.
2020. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy ha befejezed a sulit, utána munkát keresel, elköltözöl és minél hamarabb megszabadulsz tőlük. És felejtsd el őket egy életre, az ilyet nem lehet szülőnek nevezni.
2020. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
egyszeru, ha szep lany lennel akkor buszkek lennenek rad es buszken mutogatnanak, de mivel valoszinu hogy nem vagy egy szep darab, ezert inkabb elzavarnak dolgozni es lekezeloen bannak veled
2020. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
cigány oknál igy van bocsi
2020. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Kedves 5-ös kommentelő. Szerencséd hogy nem vagy itt előttem mert addig ütnélek amíg mozogsz.
2020. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valóban nem vagyok egy szép lány. ... husisabb alkatú vagyok magas , rövid bará hajú rocker😊 de szerintem a szépség annyira nem számít
2020. okt. 1. 11:28
 7/13 A kérdező kommentje:
*barna
2020. okt. 1. 11:29
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

7: én is segítenék neked verni az ilyen állatot.

Kérdező, téged meg sajnállak. A jelek szerint nem jó családba születtél, de nem lesz mindig így. Megtalálod majd, aki szeret, és hamarosan amúgy is otthagyhatod azokat, akik nem foglalkoznak veled.

2020. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező! Nem tudom mikor van a szülinapod, de előre is/utólag is nagyon boldog születésnapot kívánok Neked!!

A szüleid szerintem le vannak terhelve és nem látnak tovább a saját problemájuknál, frusztráltak, szerintem a kapcsolatuk sem olyan jó egymással. Ezzel az a baj, hogy akkor fognak értékelni amikor már nem leszel, amikor már késő lesz. Ne vedd magadra, bár tudom nagyon rossz, ez nem neked szól, hanem az ő kilátástalanságuknak.

Én így ismeretlenül is azt gondolom, hogy te egy szép és értékes lány lehetsz, főleg ha tanulsz is, és komolyan veszed a saját életed! Nagyon sajnálom, hogy ilyen elfordul egyre több családban. Nem lenne szabad!!! Arra figyelj, hogy ne bármi áron akard pótolni ezt a hiányt, és ne dőlj be az első kedves szónak. Nézd meg a személyiséget, hogyan viselkedik egy-egy olyan helyzetben, amiből nincs érdeke, mennyire áldozatkész, empatikus, megbízható... akár barát, akár "csak" barátnő. Kívánom, hogy vészeld át jól ezt az időszakot, és legyen kiegyensúlyozott tartalmas felnőtt életed!!! Nem vagy kevesebb/csúnyább, kevésbé szeretőbb a másiknál, csupán neked kell erősebbnek lenned! :) Úgy küldenék egy virtuális ölelést. :)



Ötös, nem lehet mindent poénra venni, mindenre közönnyel reagálni. De majd megmutatja neked az élet, még megverni sem kell hozzá, az erőszak amúgy sem megoldás.


29N

2020. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó. .. Azta. .. Köszönöm szépen! ❤ ennyi jó ember kéne a világba mint amilyen te vagy !



Én úgy tudom hogy jó a kapcsolatuk egymással. ...

2020. okt. 1. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!