Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzem azt hogy nem...

Miért érzem azt hogy nem szeretnek a szüleim?

Figyelt kérdés

Bunkók velem , nem figyelnek rám, elfelejtik pl a születesnapom, sosem kérdeznek tőlem semmit, pl hogy mi volt ma a suliban stb.

És azt mondták hogy menjek el dolgozni mert ők nem fognak eltartani. ..Így mondták igazahol : Takarodj el dolgozni, mert mi nem fogjuk a nagy picsádat eltartani csak hogy neked jó legyen ! Nagyon szomorú vagyok ... Minden este sirok mert teljesen kikeszít hogy ennyire nem szeretnek. Jó tanuló vagyok , segítőkész és nem vagyok követelőző.

16 éves lány vagyok


2020. okt. 1. 11:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%

Az ilyen minek szül...

16 èvesen ki sem rakhatnak amúgy...

Nagyi vagy valaki, akihez tudsz menni? Vagy valami családsegítőt felhívni...? Tanárhoz fordulni?

2020. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem se szeretnek a szüleim, átérzem a problémát...szerencsére el tudtam költözni tőlük. 2 év múlva nagykorú vagy, kitartást!
2020. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdező aki azt mondta hogy nem vagy szép az először nézzen magába mert igazán nem a külső megjelenés a lényeges. Te pedig soha ne mondj magadra ijet hogy csunya vagy. Nagyon sajnállak a szüleid miatt. Kitartást.

Sok erőt kívánok neked hogy túl juss ezen. Gyűjts magad köré olyan embereket akik értékelnek persze ez nagyon nehéz a mai világban. Nekem pl egyáltalán nincsenek barátaim. A párom a legjobb barátom is egyben.

Sok puszi

24L

2020. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!