Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan kezelitek, ha a testvér...

Hogyan kezelitek, ha a testvéretek nem fogadja el, hogy a pároddal, akivel komoly a kapcsolat, vele is szeretnél időt tölteni?

Figyelt kérdés
Majdnem egy év eltelt úgy, hogy nem beszéltünk, nem vette fel a telefont, stb., utólag elmondta, mert úgy érezte, hogy eltávolodtam tőle és az anyukánktól. Mivel lett egy komoly kapcsolatom, érezhetett ilyet, de ez szerintem normális, hogy ha valakinek lesz egy társa, akkor a szeretet, figyelem osztódik. Mit lehet tenni ilyenkor? Mert a sértődés, féltékenység, harag, nem beszélés, újra van.

aug. 20. 20:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
17%

Miért érdekel? Egyéve nem kíváncsi rád, engedd már el.


Mit puncsolsz egy irigykedő embernek? Hagyni kell az ilyet a francba, ha tesó, ha nem.


Nyilván okkal nincs és nem is lesz párkapcsolata: mert egy megkeseredett ember, akivel senki sem áll szóba szívesen. Köszönje magának.


Én biztosan nem engedném, hogy rámenjen esetleg a kapcsolatom a tesóm hülyeségére.

aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
17%

Hogyha a párom tesója elhordana minden büdös kvának, és utána a párom még segíteni akarna rajta, akkor látott utoljára.


Ezt csak itt hagyom. Hogyha a párodnak lesz esze, kidob a fenébe.

aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem védem, csak próbálom megérteni. Mivel nincs senkije, egyedül érezheti magát. Akinek jó társa, családja van, megkapja azt az érzést, hogy valahova tartozik, szeretik és viszontszeretik. Neki ezt az érzést csak én tudnám megadni. De a párom miatt ez most nincs meg neki. Mert más személy is fontos nekem. Féltékenységből ilyen. Nyilván nem így kellene reagálnia, de el tudom képzelni az ő helyzetét is, hogy az egyetlen ember, akibe kapaszkodni tud, az nincs teljes egészében mellette.
aug. 21. 09:40
 34/36 anonim ***** válasza:
17%
Rinyagép.
aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
24%
Azért megnézném azoknak a párkapcsolatait, akik azt tanácsolják, hogy a kérdező simán dobja a saját testvérét...
aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ugyanezt élte meg egy haverjával, amit te a báyáddal. De nekik megszakadt a barátságuk emiatt, neked viszont ő a testvéred. Nehezebb így a dolgod, hisz biztos nem akarod megszakítani az ismertséget végleg, össze vagytok kötve. Kb. pszichológushoz ha menne, az segítene, mást nem tudok mondani. Ha beszélsz vele, nem fog semmi változni. Nem lesz megértő sajnos. Bár remélem, de nem hiszem.
aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!