Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan kezelitek, ha a testvér...

Hogyan kezelitek, ha a testvéretek nem fogadja el, hogy a pároddal, akivel komoly a kapcsolat, vele is szeretnél időt tölteni?

Figyelt kérdés
Majdnem egy év eltelt úgy, hogy nem beszéltünk, nem vette fel a telefont, stb., utólag elmondta, mert úgy érezte, hogy eltávolodtam tőle és az anyukánktól. Mivel lett egy komoly kapcsolatom, érezhetett ilyet, de ez szerintem normális, hogy ha valakinek lesz egy társa, akkor a szeretet, figyelem osztódik. Mit lehet tenni ilyenkor? Mert a sértődés, féltékenység, harag, nem beszélés, újra van.

aug. 20. 20:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
54%
1-es vagyok, párom sem fordított hátat a testvérének, csak nagy nehezen megértette vele, hogy nem az lesz, amit ő akar..
aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Másoktól is kb. ezt kapom, hogy a saját életemet éljem, stb. Segíteni próbálok neki is, de nem fogom hagyni magam. Persze a mosolyszünet is rossz nagyon, de én is érzem, hogy amit akar és ahogy beszél róla, túlzás és nem helyén való.
aug. 20. 21:55
 13/36 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok amúgy?
aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
48, 50. Nem mai gyerekek.
aug. 20. 21:58
 15/36 anonim ***** válasza:
55%

De hogy akarod ezt máshogy kezelni?


Elmondod neki, hogy szereted, de ha nem tud normálisan viselkedni, akkor sajnos nincs helye az életedben.


Aztán ő eldönti, vagy-e olyan fontos neki, mint ő neked.

aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Most egyelőre beszélni sem lehet vele. Nem tudom, mi sülhet ki ebből az egészből.
aug. 20. 22:06
 17/36 anonim ***** válasza:
56%
Akkor meg neked el kell fogadnod, hogy sajnos mentális beteg.
aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
37%
Te szó nélkül hagyod, hogy ler*bancozza a párodat és ráadásul te kapálóznál nála? Ez most komoly? Amíg nem jönne elénk térden csúszva bocsánatot kérni, én el is felejteném a létezését (ha már a párod mellett nem voltál képes kiállni...).
aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként valószínű az, és mivel már régebb óta, ez tűnik normálisnak, mert ez az alapjárat.
aug. 20. 22:27
 20/36 A kérdező kommentje:
Ez most viszonylag új, hogy a származását is elővette. Eddig csak maga a létezése volt baj. Elmagyaráztam neki, hogy a párom egy jó társ, kitartottunk jóban-rosszban egymás mellett, stb., de falra hányt borsó az egész.
aug. 20. 22:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!