Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan kezelitek, ha a testvér...

Hogyan kezelitek, ha a testvéretek nem fogadja el, hogy a pároddal, akivel komoly a kapcsolat, vele is szeretnél időt tölteni?

Figyelt kérdés
Majdnem egy év eltelt úgy, hogy nem beszéltünk, nem vette fel a telefont, stb., utólag elmondta, mert úgy érezte, hogy eltávolodtam tőle és az anyukánktól. Mivel lett egy komoly kapcsolatom, érezhetett ilyet, de ez szerintem normális, hogy ha valakinek lesz egy társa, akkor a szeretet, figyelem osztódik. Mit lehet tenni ilyenkor? Mert a sértődés, féltékenység, harag, nem beszélés, újra van.

aug. 20. 20:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%

Csaj vagy srác?

Az én sógornőm is ezt csinálta, nem hagyott minket nyugton, el akarta hívni páromat ide-oda míg én ott voltam náluk... nélkülem.

Végül elegünk lett a viselkedéséből és elkölzöztünk. Másfél év kellett míg ezt elfogadta, amit leírtál, hogy ha lesz egy párunk, akkor a figyelem osztódik.


30/N

aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Bátyám van, két évvel idősebb, neki nincs párja, egyedül van, azért is magányos.
aug. 20. 21:12
 3/36 anonim ***** válasza:
35%

"a szeretet, figyelem osztódik. Mit lehet tenni ilyenkor?"

Úgy próbálod osztani, hogy mindenkinek a lehető legjobb legyen. Mást nem tudsz csinálni...

aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%
Amint becsajozik ez meg fog változni. Azonkívül hogy neki is elmondod, amit itt leírtál, nem sokat tudsz tenni.
aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy nem kezelem. Élem az életem és nem hagyom hogy bárki is beleszóljon.
aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Sajnos becsajozni nem fog, ismerem az élethelyzetét annyira. Konkrétan el is várja azt, csak még nem mondta ki, hogy hagyjam ott a páromat. A származása miatt sem szereti (soha nem találkozott vele), erdélyi magyar. Azt mondja rá, hogy r.... c...... És hogy ő sem áll össze egy r.... c..... k.......
aug. 20. 21:27
 7/36 anonim ***** válasza:
69%

"Amint becsajozik ez meg fog változni."

Ez egyáltalán nem biztos akkor sem, ha tényleg becsajozik.

Ha meg eleve gondja van a származásával, akkor még nehezebb ügy...

aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%
Akkor nem beszéltek, ez van. Biztos nem a testvérem parancsolna az életemben.
aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván azért tette fel a kérdést, mert szereti a testvérét is, nem úgy, mint egyesek, hogy egyszerűen csak hátat fordítanak neki...
aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
72%

9-es, dehát a testvére fordított neki hátat, mert párkapcsolatot mert kezdeményezni a kérdező.


Az ilyen testvérben mit lehet szeretni?

aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!