Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan kezelitek, ha a testvér...

Hogyan kezelitek, ha a testvéretek nem fogadja el, hogy a pároddal, akivel komoly a kapcsolat, vele is szeretnél időt tölteni?

Figyelt kérdés
Majdnem egy év eltelt úgy, hogy nem beszéltünk, nem vette fel a telefont, stb., utólag elmondta, mert úgy érezte, hogy eltávolodtam tőle és az anyukánktól. Mivel lett egy komoly kapcsolatom, érezhetett ilyet, de ez szerintem normális, hogy ha valakinek lesz egy társa, akkor a szeretet, figyelem osztódik. Mit lehet tenni ilyenkor? Mert a sértődés, féltékenység, harag, nem beszélés, újra van.

aug. 20. 20:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
22%
Irigy kutya szindróma.
aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
12%

"Az ilyen testvérben mit lehet szeretni?"

A szeretet nem olyan, hogy csak akkor van, ha viszonzás is van érte.

aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Jelen helyzetben én tudok neki segíteni a legtöbbet, de nekem is van életem, amit azért nem áldoznék be érte.
aug. 20. 23:08
 24/36 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy teljesen beáldozd.
aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, de te tényleg ennyire ostoba vagy, vagy valaki fogja a kezed?

Vérig sértették a párodat és ahelyett, hogy pofán vágtad volna a "kedves" tesót, még azon lamentálsz, hogy segíts-e neki? Ez most komoly?

aug. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
35%

Mentális beteg a kérdező is sajnos. A kötődési mintái leglábbis nagyon rosszak.

Szeret meg ragaszkodik valakihez, aki nyilvánvalóan birtokolni, kontrollálni akar, cseppnyi szeretet nincs benne és undorító módon beszél a testvére párjáról. És ilyen embert szeret a kérdező, mert a környezet gyerekkortól kezdve a "mégiscsak a család, mégiscsak a testvéred" bakelitlemezt tette be a fejedbe.

Nem, nem szeret. Nem, nem fog változni. Nem, nem kell kapcsolatot tartani egyáltalán. Már ha szereted magad és jól bánsz magaddal.

aug. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
60%

22-es, nem jön ki a matek, ha olyan embert szeretsz, akit nincs miért. Olyankor magadat sem szereted.

Nem jó ember a kérdező, meg bárki attól, hogy szeret. Hiszen nem tudja hogy kell. A szeretet nem fáj! Ez a legeslegfontosabb.

A család, meg testvér, az nem érv ebben az esetben. Hogy őket szeretni kell.

aug. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
21%
15ös ha a kérdezőnek fontos lenne a testvére nem a pasijára tapadva élne.
aug. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Más emberrel nem foglalkoznék, miután így beszélt, de igen, nála az is egy indok, hogy a testvérem.
aug. 21. 08:33
 30/36 anonim ***** válasza:
17%
Az nem indok, hanem tény.
aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!