Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A hazaköltözésre hogyan...

A hazaköltözésre hogyan tudnám rávenni a testvéremet?

Figyelt kérdés

Annyiszor felajánlottam neki a lehetőséget, hogy már haragszik is rám.

Innsbruckban lakik és dolgozik. Hat éve él kint. Akárhányszor beszélünk és hazajön hét havonta, én felajánlom neki hogy jöjjön vissza, de ő a rossz fizestések miatt letorkol, hogy ne irányítsam az életét, mert szabad munka akarata van. Én szeretem őt, hiszen ö az egyetlen testvérem, amikor születésétől fogva együt voltunk, de az osztràk munka miatt szétváltak útjaink.



aug. 19. 10:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő említette valaha egyetlen sóhajjal is, hogy szeretne visszaköltözni? Nem? Hát akkor mi a búbánatért cseszteted ezzel? Ha itt Magyarországon belül költözött volna mondjuk 200 km-re, ugyanúgy távol lennél tőle fizikailag.

Nem azért született, hogy téged 24/7-ben szórakoztasson, felnőtt, saját élete van. Örülj neki, hogy 2 havonta látod, és még szóba áll veled ezek után. Ha nem hagyod békén, ez sem lesz.

aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

hagyd békėn ő kint van egy jó munkája jó fizetése jó élete te meg vissza rángatnåd ,insbruk nincs olyan messze te is ki tudnál utazni hozzå, vagy költöz ki te is .


ėn is családomal kint ėlek nėmetorszågban, megélünk jut nyaralåsra minöségi ėtelre is gyümölcsre minden nap az egésėgügy normålisabb stb.

aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

jó értem hogy a tesód, de sziámi ikrek vagytok vagy minek vagy így rágyógyulva? ha magyarországon élne se téged pátyolgatna amúgy napi negyvennyolc órában, hanem élné a saját életét és mondjuk havonta egyszer meglátogatna.

engem is kiidegelne, ha mást se hallanék tesómtól minden találkozáskor, mint hogy hagyjam hátra a saját életem és költözzek mellé vissza a közös gyerekszobába, mert nem tudja egyedül megkötni a cipőjét... nem a munka miatt váltak szét az útjaitok, hanem azért, mert egy tapadós kis enyv vagy, aki képtelen anélkül létezni, hogy másokon élősködne. (kb ilyen távolságra vagyok én is tesótól csak más irányba, sose volt még ilyen jó a viszonyunk mint most, együtt kirándulunk, nyaralunk, játsszunk, nem kell ehhez a másik nyakán élni)

aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne irányítsad az életét. Ez az ő élete! Foglalkozz a sajátoddal.
aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon okos a testvéred hogy ebbe a fertőbe nem akar hazajönni, kint nem lopja el a kormány azt amit megkeres.
aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!