Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennél (szerencsére nem...

Mit tennél (szerencsére nem vagyok se szülő se gyerek), ha a gyerekeid ezt csinálnák?

Figyelt kérdés
Tizenéves korukban pucéran ölelgetik meg a szájuknál csókolgatják egymást
jún. 23. 15:52
A kérdező szavazást indított:
• Elvinném őket pszichológushoz
• Egy hónap szobafogság, bekulcsolom mindkettő ostoba szobáját, csak suliba mehetnek el
• Leordítom a házastársam/párom jelenlétében a fejüket
+1 Elküldöm őket a Kaszter hegy két legtávolabbi pontjába:)
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ mennyi az a tizenéves, nagyon nem mindegy. 11? Nagyon sürgős elbeszélgetés velem, vagy szakemberrel, és durván magamba szállnék, hogy mit rontottam el.

16-18? Akkor már nem szólnék semmit, ha nem előttem zajlik, természetesnek venném.

jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Mi is ezt csináltuk annó.
jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Elbeszélgetnék velük, hogy mennyire nem tenne jót a lelki világuknak, ha ez kiderülne, ill. milyen veszélyei lennének, ha tovább mennek.
jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Ill. először megpróbálnám kideríteni, hogy van e valamilyen kényszer valamelyik részről.


3. voltam

jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
1. Nem egészen értem, ha 16 éveseknél már nem úgy állsz hozzá, hogy valamit elrontottál, akkor a 11 éveseknél miért?
jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
#5 Azért, mert a 11 éves az még egy kisgyerek, semmi szüksége nincsen arra, hogy kipróbálja a testiséget, sőt a csókolózást sem. A 16 éves még már nagykamasz, normális ha érdekli a szerelem, a szeretkezés, és a nemiség.
jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
86%

Huh. Hát nem tudom basszus. Mondjuk ha 14-16évesek kamaszok? Oké az tudom hogy a fiúknak ha ész feláll..a többit tudjuk. Ezért inkább elsőnek a lányommal beszélnék, hogy jól meg gondolta, gondolták e, mert ez tényleg nem jó ha kitudódik. Meg egylátalán meddig akarnak elmenni? Vagy már el is mentek addig? Nehéz dolog a válasz úgy hogy ezeket még nem tudnám.

43N

jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1, 5: testvérek esetében miért vennéd természetesnek?
jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!