Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan szülők...

Vannak itt olyan szülők akiknek zűrös gyerekeik vannak?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanokra, akik rossz társaságban vannak huszonévesen, isznak vagy netalán drogoznak.

Úgy gondolom, hogy akik ilyen helyzetben vannak, mindent megtennének, hogy valami hobbi által ebből kirángassák a gyereküket.

Igazam van?

Ezt ahányszor felhozom a saját szüleimnek, csak lehurrognak.

Jómagam úgymond jógyerek vagyok, viszont olyan hobbim van amit az anyám gyűlöl, ki nem állhat és mindig ezen megy a vita, mostanság egyre jobban.

Ekkor szoktam azt mondani, hogy bezzeg mennyi olyan szülő van, akik mindent megadnának, ha csak ennyi "baj" lenne a gyerekükkel, hogy valamit nagyon szeret csinálni ami kikapcsolja...



jún. 5. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
És milyen hobbid van hogy anyukád gyülöl?? Ha motorozás akkor megértés anyukádat
jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Gyülöli
jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Én már azért is zűrös gyereknek számítottam, mert nem volt rend a szobámban.
jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ennek a kérdésnek nem sok értelme van anélkül, hogy tisztáznád, mi is az a hobbi. Nagyon nem mindegy, hogy focizni jársz, bélyeget gyűjtesz, fotózol, vagy hogy valami olyat csinálsz, ami egyébként marhára veszélyes.
jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért ahhoz nem kicsit kell idiotanak lenni, hogy azzal érvelt anyadnak, bezzeg a zűrös gyerekek... De oké, az én gyerekem zűrös, ettől függetlenül nem érezném magam jobban, ha mondjuk hobbykent a Mont Everestet akarná megmászni egyedül, oxigenpalack nelkul
jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Jó hogy lehurrognak, mert hülye ötlet.

Egy hobbi nem fogja megszüntetni a drogfüggőséget.

jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha valakit érdekel, akkor gokartozik és saját gokartot akar venni. Gondolom pénz meg nem lenne rá és ez a baj. Egy használt "verseny" gokart használtan is több százezer forint.
jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez kb olyan szintű logikai érvelés, mintha azt mondanák neked, nem érdekes a hobbid, örülj, hogy kapsz enni-inni, van hol aludnod, nem kell áznod-fáznod, miközben máshol háború van, Afrikában meg éheznek.
jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

6, szerintem rosszul értelmezed, amit a kérdező ír. Azt mondja, hogy ne csináljanak a hobbijából nagy ügyet, mert még mindig jobb, mintha magatartásproblémás, életcéltalan, drogos, alkoholista lenne, próbálják meg a szülei innen nézni. Nem prevenciós jelleggel vájga oda a szüleinek, hanem viszonyítás, hogy mégsincs akkora nagy baj, mint ahogyan ők látják.

Viszont, ha elveszik tőle ezt a hobbit, lehet mentálisan megsínyli, és még csúszhat lefelé...


Kérdező, ha az életeddel játszol, vagy sok pénzt visz el (hiába sajátod, így nehéz tervezni anyagilag az életed), vagy esetleg zülléssel jár, akkor lehet elgondolkoznék azon, amit a szüleid mondanak.


Minden más nem érdekelne. 😅

jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,de nagyon szeretem igyekszem mindent megadni neki es mindent megteszek,hogy a hobbijat csinalhassa.
jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!