Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan szülők...

Vannak itt olyan szülők akiknek zűrös gyerekeik vannak?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanokra, akik rossz társaságban vannak huszonévesen, isznak vagy netalán drogoznak.

Úgy gondolom, hogy akik ilyen helyzetben vannak, mindent megtennének, hogy valami hobbi által ebből kirángassák a gyereküket.

Igazam van?

Ezt ahányszor felhozom a saját szüleimnek, csak lehurrognak.

Jómagam úgymond jógyerek vagyok, viszont olyan hobbim van amit az anyám gyűlöl, ki nem állhat és mindig ezen megy a vita, mostanság egyre jobban.

Ekkor szoktam azt mondani, hogy bezzeg mennyi olyan szülő van, akik mindent megadnának, ha csak ennyi "baj" lenne a gyerekükkel, hogy valamit nagyon szeret csinálni ami kikapcsolja...



jún. 5. 17:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez a hobbi tart vissza a lezülléstől, akkor kb egy hajszál választ el tőle. Ide inkább pszichológus vagy pszichiáter kellene.
jún. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%

Anyámnak...

Na nem én, hanem az öcsém.

Zűrös az, mióta megszületett. Mindig, mindenhol csak a baj volt vele.

30 éves, önálló életre, eltartani magát képtelen, de drogozni meg piálni tud....

jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
Tartsd el magad (amibe az elköltözés is beletartozik), keresd meg a hobbidra a pénzt, akkor semmi közük nem lesz hozzá.
jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!