Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Emiatt van oka, hogy ennyire...

Emiatt van oka, hogy ennyire gyülölje az egész családot az öcsém?

Figyelt kérdés

22 éves, 8 évvel fiatalabb nálam. Azt nehezményezi, hogy a korkülönbség miatt más körülmények között nőttünk fel. Én 18 évesen autót kaptam és egyetemre járhattam, de időközben sajnos becsődölt a szüleink vállalkozása, és egyik hónapról a másikra mindent el kellett adniuk, így az öcsémnek már tudták ugyanazt előteremteni, amit előtte nekem. 18 évesen el is költözött otthonról, és azóta egyáltalán nem beszél senkivel a családból. Anyu 2 éve örökölt valami kissebb szántóföldet és azt eladta 1.9 millióért, és a pénz 100%-át a tesómnak akarta adni, de nem fogadta el.

Nekem idén lesz az esküvőm, és nagyon szerettem volna, ha eljön az öcsém, és mivel sem telefonon sem pedig személyesen nem tudjuk elérni, így postani úton küldtem el a meghívót már 4 hete, de még nem reagált rá.



jún. 22. 16:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
81%
Sztm itt nem csak a kocsi a baja a tesodnak...
jún. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
11%
Sehol nem irta a kérdező hogy sajnálni kellene. De nehogymár a kisöcsinek álljon feljebb. Ahogy tudott az anyja adott volna neki pénzt de inkább bedurcizott. Írta is a kérdező hogy abból jobb kocsira tellett volna mint neki anno. Annyi hogy ő nem 18 évesen kapta volna meg hanem picit később..na bumm. Az egyetemet meg gondolom azért írta mert nem 1,5 millió/ féléves egyetemre ment hanem sima egyetemre mint én pl ( SZTE). szóval nem az volt hogy egy vagyonba került a taníttatása.
jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
90%

"Ahogy tudott az anyja adott volna neki pénzt de inkább bedurcizott. "


Nos, szerinted bedurcizott. Szerintem meg úgy élte le a gyerekkorát, hogy a noverenek mindene meg volt, aztán neki, amikor abba a korba ért már semmi nem jutott.

Nekem csak egy gyerekem van, de van testvérem és anyám is testvér mellett nőtt fel. Sem anyám, sem a nagyanyám nem adott soha úgy az egyiknek, hogy q másik ne kapott volna ugyanannyit. Ha nem volt egyszerre, akkor addig spórolt mindenen, amíg össze nem gyűjtötte a másiknak is.

A kérdező csaladjaban nem így van, itt anyunak akkor jutott eszébe az öcsi, amikor neki is az égből pottyant valami. Az öcsinek az egyetemet se fizették, bakker

jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
31%
24 a kisöcsi most 22 éves..tragédia tényleg higy nem 18evesen kapott kocsit.
jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
57%

25, mint ahogy az is tragéduia ugye hogy a kivételező családjával nem tartja a kapcsolatot?


Ha egy ilyen után anyám pénzt akarna adni közölném vele költse öregek otthonára és otthagynám

jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
67%

25


Nem a kocsi a probléma, dehat neked ezt ugye nehéz megerteni. 18 évesen elköltözött, mert SEMMIT nem kapott. Semmit. Az egyetemet sem finanszírozták neki. De amúgy legyen csak az autó. Neked hogy esne, ha anyad az idősebb testvérednek vett volna, neked meg nem?

jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
32%
26 mit nem lehet megérteni azon hogy nem tudtak adni nem pedig nem akartak. 20 évesen kapott volna pénzt, 2 év nem akkora különbség hogy emiatt ne beszéljen a szüleivel.
jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
12%
23 ..8 év van köztük gondolom 10 évesen a kisöcsi sem kenyéren meg vízen élt
jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

27


Mondjuk 1,9 millió és egy fizetett egyetem +kocsi nálam nem azonos összeg, de mindegy

jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%

28


Vagy de? Nem tudjuk milyen anyagi helyzetben nőtt fel.

jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!