Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Emiatt van oka, hogy ennyire...

Emiatt van oka, hogy ennyire gyülölje az egész családot az öcsém?

Figyelt kérdés

22 éves, 8 évvel fiatalabb nálam. Azt nehezményezi, hogy a korkülönbség miatt más körülmények között nőttünk fel. Én 18 évesen autót kaptam és egyetemre járhattam, de időközben sajnos becsődölt a szüleink vállalkozása, és egyik hónapról a másikra mindent el kellett adniuk, így az öcsémnek már tudták ugyanazt előteremteni, amit előtte nekem. 18 évesen el is költözött otthonról, és azóta egyáltalán nem beszél senkivel a családból. Anyu 2 éve örökölt valami kissebb szántóföldet és azt eladta 1.9 millióért, és a pénz 100%-át a tesómnak akarta adni, de nem fogadta el.

Nekem idén lesz az esküvőm, és nagyon szerettem volna, ha eljön az öcsém, és mivel sem telefonon sem pedig személyesen nem tudjuk elérni, így postani úton küldtem el a meghívót már 4 hete, de még nem reagált rá.



jún. 22. 16:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Az érzéseket nem lehet megmagyarázni...
jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
Te amit lehet, tegyél meg azért, hogy megmaradjon, illetve javulhasson a kapcsolat, úgyhogy ha nem megy el az esküvődre, akkor se mérgesítsd még tovább a viszonyt...
jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nincs rá oka, de megteheti. Gáz egyébként, mármint ha a véleményemre is kíváncsi vagy. Talán később rájön majd, hogy nem jól gondolkodott.
jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Anyát is nagyon sajnálom, mert emiatt rágja magát évek óta, és lassan belebetegszik, hogy nem beszél vele a fia. Mikor a föld árát akarta nekiadni, akkor azt mondta a tesóm, hogy "neked csak egy lányod van, add neki." Akkor hirtelen fél év alatt teljesen megőszült és 8kilót fogyott a stressztől
jún. 22. 17:45
 5/40 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván xarul esik neki, hogy neked mindened meg volt, neki meg semmi. Fordított helyzetben te is haragudnál. Neki valóban úgy jön le az egész hogy te vagy a kedvenc, ő meg senki. Nem számít, hogy szándékosan vagy így hozta az élet. Hagyjátok békén.
jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ne csak "hagyd békén". Nagyon jól tetted, hogy meghívtad az esküvődre! Ilyesmi gesztusokat tegyél meg továbbra is, de ne erőltesd, legyél tekintettel rá, hogy mindenféle sérelmek dolgoznak benne még mindig, akkor is, ha te nem tehetsz róla... Csak türelemmel, de tartsd vele a kapcsolatot, ne tegyél direkt azért, hogy megszakadjon.
jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
31%
Szegény gyerek. Nyilván érthető, hogy mivel nem kedvel titeket. 🥲
jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%
Minden érzés valid, akkor is ha józan ésszel tudja az ember hogy nem reális. Gondolj bele, fordított helyzetben, neked nem fájt volna ha ő egyetemre megy, autót kap stb, te meg semmit?
jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen megértem őt is. De azért hozzáteszem, hogy csak egy középszerü egyetemre jártam, és az utolsó 2 évben dolgoztam is mellette. És abból az 1.9 millióból, amit anya akart neki adni jobb autót vehetett volna, mint amit én kaptam 12 évvel ezelőtt.
jún. 22. 19:14
 10/40 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező nem ő tehet róla hogy téged csak egy középszerű egyetemre vettek fel.
jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!