Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Emiatt van oka, hogy ennyire...

Emiatt van oka, hogy ennyire gyülölje az egész családot az öcsém?

Figyelt kérdés

22 éves, 8 évvel fiatalabb nálam. Azt nehezményezi, hogy a korkülönbség miatt más körülmények között nőttünk fel. Én 18 évesen autót kaptam és egyetemre járhattam, de időközben sajnos becsődölt a szüleink vállalkozása, és egyik hónapról a másikra mindent el kellett adniuk, így az öcsémnek már tudták ugyanazt előteremteni, amit előtte nekem. 18 évesen el is költözött otthonról, és azóta egyáltalán nem beszél senkivel a családból. Anyu 2 éve örökölt valami kissebb szántóföldet és azt eladta 1.9 millióért, és a pénz 100%-át a tesómnak akarta adni, de nem fogadta el.

Nekem idén lesz az esküvőm, és nagyon szerettem volna, ha eljön az öcsém, és mivel sem telefonon sem pedig személyesen nem tudjuk elérni, így postani úton küldtem el a meghívót már 4 hete, de még nem reagált rá.



jún. 22. 16:57
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
35%

"Akkor hirtelen fél év alatt teljesen megőszült és 8kilót fogyott a stressztől"


Hát persze. Nyilván kiborította, hogy a szörnyű, hálátlan gonosz fia nem ájul a lábai elé a csodálattól, amiért ő hajlandó lett volna annak a töredékét adni neki, amit te kaptál. Nem meglepő, az én anyám se értette, hogy mi ezzel a probléma. Igaz, ő legalább nem tett úgy, hogy "egészen tönkrement a hálátlanságomtól". Csak az zavarta, hogy nem villoghatott mások előtt azzal, hogy ő mi mindent adott nekem is (merthogy már a család nagy része is szóvá tette neki a látványos kivételezést a húgommal).

Inkább hagyd békén az öcsédet, és főleg ilyen blőd marhaságokkal ne zaklasd, hogy miatta őszült meg édesanyátok. Gyerekkorában nem kellett volna látványosan semmibe venni hozzád képest, ez a vonat már elment.

jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 Senior Séf ***** válasza:
63%
Milyen szar élete lehet az öcsédnek! Nem azért, mert anyagilag rosszul járt, hanem mert jogosnak vélt haragjával mérgezi magát egy életen át.
jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos tul anyagias vagy te is, az ocsed is. Itt nem lesz megegyezes mar soha.
jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
56%
Öcséd nagyon anyagias. Úgy látszik, a pénz többet ér neki, mint akik felnevelték.
jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
80%
Van oka és hagyjad békén. Az én bátyámnak is felépítettek egy házat úgy hogy saját magukat is adósságokba verték, kocsit kapott stb. Én meg megkaptam a ne az én pénztárcámon elősködj beszólást apámtól, amikor elvesztettem a munkámat. Na találd ki melyikünk húzott külföldre élni minden kontaktot megszakítva.
jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
66%

Sógorom kapott kb 25 millió örökséget, feleségem 900 ezer Ft-ot.

Földeket, erdőt örökölt a sógor. Feleségem semmit.

Sógorom az apjától havonta kap 200 ezret karjára, mert kitalálta évekkel ezelőtt, hogy erőemelő lesz. Feleségem 1 forintot nem kap. Napelemes rendszert csináltatott aposom a sógornak, felesegemtol elfogadja karácsonykor a 2000 forintos csokoládéra a pénzt, amit olaszbol hoz valami haverja. És sorolhatnám még... 😆

Feleségem tisztelettel beszél az apjával, a fia lekezelő.

Ez van.

jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
45%
Ja! És dolgozik sógorom. Külön él.
jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
22%
Öcsédnek csak akkor van családja, ha fizetnek érte. Az igen.
jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
65%
Arra nem gondoltál, hogy te is tehetsz valamit az egyenlő elosztás érdekében? Pl.odaadhatnád egy fél autó árát neki ,vagy besegíthetnél az egyetemi tandíjába. Azért mert te szerencsésebb voltál,nem szakadna le a kezed ha kompenzálnál felé.
jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
16%

Középszerű egyetem lol


Amúgy vótmár és kamu.

jún. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!