Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezen így meg kell sértődni?

Ezen így meg kell sértődni?

Figyelt kérdés

Árokba csúsztam, de az autó nem sérült meg egyáltalán, csak nem tudtam kijönni, mert a kerék egy helyben forgott. A bátyám kamionsofőr és őt hívtam fel, majd kijött megnézni. Kb 15 percben belül meg is érkezett, majd azt mondta, hogy nincs nagy baj, mert ezt könnyen ki tudjuk húzni onnan, csak elmegy kötélért. Ezután majd 2 órán át ott álltam egyedül az árokparton mint egy közönséges útszéli, mire visszajött a kötéllel.

Elég meredek volt az árokpart, és ahogy felhúzott az útra leszakadt a lökhárítóm és félig az autó maga alá is gyürte. Erre szó szerint csak ennyit mondtam : Lehettél volna óvatosabb. Erre felháborodva azt válaszolta, hogy: B+ a qrva autód, legközelebb hívj darut! Ezután nagy sebesen elviharzott, és azóta a telefont sem veszi fel.



jún. 19. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
A bátyád nem tudja jól kezelni a kudarc élményt. Az OK, hogy segített, de közben hibázott és ezzel kárt okozott, Ő viszont ezt hárítani szeretné.
jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg rohadtul halasnak kellene lenned, hogy segitett neked... mivel egy felreerthetoen degradalo mondatot elejtettel a szadon az o tobb oranyi faradozasa utan, amelyet a te baromsagod miatt csinalt, igy jogosan haborodott fel.
jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
A helyes reakcio ez lett volna: "Jol vagy? Ugye nem serultel meg?" Vagy valami hasonlo...
jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Dehogy fáradozott több órán át! 2-3 perc alatt kirántotta. Azért vártam rá 2 órát mert közben dolgozott és fuvarja volt.
jún. 19. 22:18
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Igaza volt. Máskor, ha árokba vezeted az autódat (nem jeges, de még csak nem is vizes úton, mert most csontszáraz minden), hívjál darut, fizesd ki a díját, aztán majd neki pattoghatsz, ha valami kárt csinál.

Aztán majd rájössz, hogy mennyit spóroltál most azon, hogy a tesód kihúzott.

Egyébként, ha leszakadt a lökhárító, akkor lehet, hogy az volt már gyatra állapotban, nem a tesód hibázott.

jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem autómentőt hívtál? Ja mert neki fizetni kellett volna? Az autómentő biztosítással dolgozik, ha mentés közben kárt tesz a kocsidban, akkor kifizeti. Te döntöttél úgy, hogy a bátyádat hívod, és még meg is sértődsz azon, hogy a munkája miatt nem tud azonnal ugrani, meg azon, hogy nem szakemberként nem csinálja tökéletesen. Így jártál. Legalább egy köszönömöt mondtál neki, amiért segített neked, vagy csak kritizáltad?
jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Legalább tudja, hogy egy hálátlan pitsa vagy és legközelebb nem fog ugrani
jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem valószínűleg nem elég jó a kapcsolatotok alapból, egyikőtök se jól reagált, szóval valószínűleg nem is megfelelő érzelmi nevelést kaptatok, mint ahogy rengetegen -velem együtt.

Ez a magyarázat a kialakult helyzetre. Logikus mindenkinek a maga szemszögéből, de nem egészséges.

jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

"ott álltam egyedül az árokparton mint egy közönséges útszéli"


Hát te vagy teljesen hülye vagy, vagy kamu a kérdés. Nem akarok rosszindulatúnak tűnni, úgyhogy a másodikra tippelek.

jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Pontosítok: Szóval miután azt mondta hogy b+ az autód nem ment el azonnal, hanemém még ottmaradt 5-10 percig feldrótozni a lökhárítót, hogy haza tudjak jönni. De ott is már csak puffogott és mikor segíteni akartam, hogy helyrepattintsuk a lökhárítót akkor is rámförmedt, hogy hagyjam egyedül csinálni, mert csak hátráltatom. Ezután úgy ment el, hogy nem is köszönt.
jún. 19. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!